Kalender & Inschrijven & Uitslagen


Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.



Datum Tijd Discipline Wedstrijd Locatie Info & Afstanden Jury Links
za 9 okt-kunstrijdenKNSB-Cup ADen BoschInfo
Uitslag
zo 10 okt-kunstrijdenKNSB-Cup ADen BoschInfo
Uitslag
zo 10 okt18:00langebaan Trainingswedstrijd 1Tilburg100-300 500-1000 500-1500Uitslag
Klassementen
za 16 okt18:30marathonRegio-Marathon 1 & JeugdmarathonBredaUitslag
zo 17 okt-shorttrackBenelux CupHasselt
zo 17 okt18:00langebaan Trainingswedstrijd 2Tilburg100-500 500-1000 3000Uitslag
Klassementen
za 23 okt18:30langebaanTrainingwedstrijdBredaSTRIENEUitslag
za 23 okt18:45marathonJeugdmarathon 1EindhovenUitslag
za 23 okt19:15marathonRegio-Marathon 2EindhovenUitslag
zo 24 okt18:00langebaanTrainingswedstrijd 3Tilburg500-300 500-1500 5000Uitslag
Klassementen
zo 24 okt18:45langebaanTrainingswedstrijd 1Eindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500IJCEUitslag
Tijden
za 30 okt18:30langebaanGewestelijk Kampioenschap SupersprintBredaYAUitslag
za 30 okt18:30marathonJeugdmarathon Pupillen en Jun.CTilburgUitslag
za 30 okt19:15marathonRegio-Marathon 3TilburgUitslag
zo 31 okt18:45langebaanTrainingswedstrijd 2Eindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmVIJCUitslag
Tijden
za 6 nov08:45kbtKleine Banen Toernooi 1EindhovenUitslag
Klassementen
za 6 nov18:00langebaanPromotiewedstrijd kleine jeugdTilburg100-300IJCT / de VennenUitslag
Klassementen
za 6 nov18:30marathonJeugdmarathon 2BredaBCUitslag
za 6 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 3 + Promotie voor PupillenEindhovenPromotie 100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmESSV IsisUitslag
Tijden
za 6 nov19:30langebaanTrainingwedstrijdBredaSTRIENEUitslag
zo 7 nov18:00langebaan Trainingswedstrijd 4Tilburg100-500 500-1000 500-1500Uitslag
Klassementen
za 13 nov18:30langebaanCK DYWA & WVDB 2020BredaDYWA/WVDB
za 13 nov18:45marathonRegio-Marathon 4EindhovenUitslag
za 13 nov19:30marathonJeugdmarathon 2EindhovenUitslag
zo 14 nov17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaHWInschrijven
zo 14 nov18:00langebaan Trainingswedstrijd 5Tilburg100-300 300-700 500-1500Uitslag
Klassementen
zo 14 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 4 + Promotie voor PupillenEindhovenPromotie 100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmIJCEUitslag
Tijden
vr 19 nov21:15marathonRegio-Marathon 5GeleenUitslag
za 20 nov18:00langebaanEindhoven TrofeeEindhovenVIJCInfo
Uitslag
za 20 nov18:00langebaan Braga Sprintcup IUTTilburg500-500-1000Info
Uitslag
Klassementen
za 20 nov18:30langebaanJeugdwedstrijd zonder abonnementBredaYA
za 20 nov20:00langebaanArjan Stoel bokaalBredaYA
zo 21 nov18:00langebaanEindhoven TrofeeEindhovenESSV IsisInfo
Uitslag
vr 26 nov22:00marathonRegio-Marathon 6BredaUitslag
za 27 nov17:30marathonKNSB Club-assistent Marathon-CupTilburgLandelijke Cup & Brabant CupInfo
Uitslag
Klassementen
za 27 nov18:30langebaanGewestelijk Afstandskampioenschap 500m + 1000mBredaDYWA
za 27 nov18:30langebaanAFGELAST - Gewestelijk Kampioenschap SprintBredaDYWA
za 27 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 5 + PupillencompetitieEindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmIJCEUitslag
Tijden
zo 28 nov17:30langebaanAFGELAST - Gewestelijk Kampioenschap SprintBredaBLLNGRD
zo 28 nov18:30langebaanAFGELAST - Open Mass StartEindhovenESSV IsisInfo
za 4 dec18:30langebaanAFGELAST - TrainingwedstrijdBredaPOEL
za 4 dec18:45langebaanAFGELAST - Trainingswedstrijd 6Eindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500NLSV
za 11 dec-kunstrijdenKNSB-Cup B - City of LightEindhovenB categorieënInfo
Uitslag
za 11 dec09:00kbtKleine Banen Toernooi 2LommelInschrijven
za 11 dec18:30marathonAFGELAST - Gewestelijk Kampioenschap MarathonBreda
za 11 dec19:00langebaanAFGELAST - TrainingswedstrijdGeleen
zo 12 dec-kunstrijdenKNSB-Cup B - City of LightEindhovenM categorieënInfo
Uitslag
zo 12 dec08:00langebaanAFGELAST-Trainingswedstrijd 6Tilburgnieuwe datum 19 februariInfo
zo 12 dec17:30langebaanAFGELAST - TrainingwedstrijdBredaBLLNGRD
zo 12 dec19:30langebaanAFGELAST - Oliebollentoernooi BallangrudBredaBLLNGRD
za 18 dec17:30marathonNK MastersBredaInschrijven
za 18 dec17:30marathonKNSB Club-assistent Marathon-CupBredaLandelijke Cup & Brabant CupInfo
za 18 dec18:45langebaanAFGELAST - Trainingswedstrijd 7Eindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5km, 10kmPinguïns
zo 19 dec-shorttrackAFGELAST - Benelux CupLuxemburg
zo 19 dec17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaSSVBInschrijven
zo 2 jan17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaYAInschrijven
zo 2 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 8Eindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500IJCE
za 8 jan18:45marathonJeugdmarathon 3EindhovenInschrijven
za 8 jan19:00langebaanTrainingswedstrijdGeleen
za 8 jan19:15marathonRegio-Marathon 8EindhovenInschrijven
za 8 jan19:30langebaanTrainingwedstrijdBredaDYWAInschrijven
zo 9 jan-shorttrackAFGELAST - Benelux CupLommel
zo 9 jan17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaSTRIENEInschrijven
zo 9 jan18:00langebaan Trainingswedstrijd 7Tilburg100-500 500-1000 3000Inschrijven
zo 9 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 9 + PupillencompetitieEindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmESSV Isis
do 13 jan-kunstrijdenLumiére Cup ISU SynchroonEindhovenInfo
Uitslag
vr 14 jan-kunstrijdenLumiére Cup ISU SynchroonEindhovenInfo
Uitslag
za 15 jan-kunstrijdenLumiére Cup ISU SynchroonEindhovenInfo
Uitslag
za 15 jan08:30kbtKleine Banen Toernooi: GKDen Bosch
za 15 jan18:30langebaanCK De StrieneBredaSTRIENEInschrijven
za 15 jan18:30marathonJeugdmarathon Pupillen en Jun.CTilburgTELT MEE VOOR HET NK KWALIFICATIE KLASSEMENT:Inschrijven
za 15 jan19:15marathonRegio-Marathon 9TilburgInschrijven
zo 16 jan-kunstrijdenLumiére Cup ISU SynchroonEindhovenInfo
Uitslag
zo 16 jan17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaBLLNGRDInschrijven
zo 16 jan18:00langebaan Gewestelijk Kampioenschap Pupillen en Junioren CTilburg300-500 500-1500Inschrijven
vr 21 jan22:00marathonRegio-Marathon 10BredaInschrijven
za 22 jan-marathonKNSB Club-assistent Marathon-CupEindhovenLandelijke Cup & Brabant CupInfo
za 22 jan18:00langebaanPromotiewedstrijd klein jeugd Tilburg100-300IJCT / de VennenInschrijven
za 22 jan18:30langebaanRegioselectie NK junioren CBredaDYWA
za 22 jan19:00langebaanTrainingswedstrijdGeleen
zo 23 jan10:00shorttrackBenelux CupTilburgIn het Ijssport Centrum
zo 23 jan17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaSSVBInschrijven
zo 23 jan18:00langebaan Trainingswedstrijd 8Tilburg100-500 500-1500Inschrijven
zo 23 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 10 + PupillencompetitieEindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmIJCE
za 29 jan18:30langebaanSelectiewedstrijd NK Sprint juniorenBredaBC
za 29 jan18:45langebaanGewestelijk Afstandskampioenschap 1500mEindhovenESSV Isis
za 29 jan18:45langebaanGewestelijk Kampioenschap AllroundEindhovenESSV Isis
zo 30 jan17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaWVDBInschrijven
zo 30 jan18:00langebaanSelectie NK Afstanden Jun A en BTilburgInfo
zo 30 jan18:45langebaanGewestelijk Kampioenschap AllroundEindhovenVIJC
za 5 feb-kunstrijdenKNSB-Cup B - FAN ExperienceEindhovenB categorieënInfo
Uitslag
za 5 feb09:30kbtKleine Banen Toernooi 3TilburgIn het IJssportcentrum
za 5 feb18:30marathonJeugdmarathon 3 (finale)BredaBCInfo
Inschrijven
za 5 feb19:00langebaanTrainingswedstrijdGeleen
za 5 feb19:30langebaanTrainingwedstrijdBredaHW
zo 6 feb17:30langebaanCK IJSCOBredaIJSCO
zo 6 feb18:00langebaan Trainingswedstrijd 9Tilburg300-500 500-1500 3000Inschrijven
vr 11 feb21:15marathonRegio-Marathon 11Geleen
za 12 feb18:30langebaanCK YABredaYA
za 12 feb18:45langebaanClubkampioenschappen IJCE + ThialfEindhovenIJCE / Thialf
zo 13 feb17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaIJSCO
zo 13 feb18:00langebaan Trainingswedstrijd 10Tilburg300-500 500-1000 500-1500Inschrijven
zo 13 feb18:45langebaanClubkampioenschappen IJCEEindhovenIJCE
za 19 feb18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg500-300 500-700 500-1500Inschrijven
za 19 feb18:30langebaanTrainingwedstrijdBredaPOEL
za 19 feb18:45langebaanClubkampioenschappen VIJC + PinguïnsEindhovenVIJC / Pinguïns
za 19 feb20:30marathonRegio-Marathon 12BredaInschrijven
zo 20 feb-kunstrijdenBokaal - Willem II BokaalTilburg
zo 20 feb17:30langebaanGewestelijk Afstandskampioenschap 3km + 5kmBredaSTRIENE
zo 20 feb18:00langebaan Trainingswedstrijd 11Tilburg100-500 500-1000 3000Inschrijven
za 26 feb18:30langebaanCK BallangrudBredaBLLNGRD
za 26 feb18:30marathonJeugdmarathon Pupillen en Jun.CTilburgInschrijven
za 26 feb19:15marathonRegio-Marathon TilburgInschrijven
vr 4 mrt22:00marathonRegio-Marathon 13BredaInschrijven
za 5 mrt-shorttrackBenelux CupNijmegen
za 5 mrt11:00kbtKleine Banen Toernooi FinaleBreda
za 5 mrt18:30langebaanCK De Poel/HWBredaPOEL/HW
za 5 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 11 + PupillencompetitieEindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmVIJC
zo 6 mrt17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaBLLNGRD
zo 6 mrt18:00langebaan Trainingswedstrijd 12Tilburg300-500 500-700 500-1500 5000Inschrijven
zo 6 mrt18:45langebaanGewestelijk Afstandskampioenschap 5km + 10kmEindhovenIJCE
za 12 mrt18:30langebaanCK DYWA & WVDBBredaDYWA/WVDB
za 12 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 12 + Vlaams KampioenschapEindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmLbSV
zo 13 mrt17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaYA
zo 13 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 13 + Vlaams KampioenschapEindhoven100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5kmESSV Isis
za 19 mrt18:00langebaanClubkampioenschappen de VennenTilburg100-300 500-1000Inschrijven
za 9 apr-kunstrijdenInterclub - FAN SkateEindhovenUitslag
zo 10 apr-kunstrijdenBokaal - FAN SkateEindhoven