Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.
Datum | Tijd | Discipline | Wedstrijd | Locatie | Info & Afstanden | Jury | Links |
---|---|---|---|---|---|---|---|
za 9 okt | - | kunstrijden | KNSB-Cup A | Den Bosch | Info Uitslag | ||
zo 10 okt | - | kunstrijden | KNSB-Cup A | Den Bosch | Info Uitslag | ||
zo 10 okt | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 1 | Tilburg | 100-300 500-1000 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
za 16 okt | 18:30 | marathon | Regio-Marathon 1 & Jeugdmarathon | Breda | Uitslag | ||
zo 17 okt | - | shorttrack | Benelux Cup | Hasselt | |||
zo 17 okt | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 2 | Tilburg | 100-500 500-1000 3000 | Uitslag Klassementen | |
za 23 okt | 18:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | STRIENE | Uitslag | |
za 23 okt | 18:45 | marathon | Jeugdmarathon 1 | Eindhoven | Uitslag | ||
za 23 okt | 19:15 | marathon | Regio-Marathon 2 | Eindhoven | Uitslag | ||
zo 24 okt | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 3 | Tilburg | 500-300 500-1500 5000 | Uitslag Klassementen | |
zo 24 okt | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 1 | Eindhoven | 100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500 | IJCE | Uitslag Tijden |
za 30 okt | 18:30 | langebaan | Gewestelijk Kampioenschap Supersprint | Breda | YA | Uitslag | |
za 30 okt | 18:30 | marathon | Jeugdmarathon Pupillen en Jun.C | Tilburg | Uitslag | ||
za 30 okt | 19:15 | marathon | Regio-Marathon 3 | Tilburg | Uitslag | ||
zo 31 okt | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 2 | Eindhoven | 100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5km | VIJC | Uitslag Tijden |
za 6 nov | 08:45 | kbt | Kleine Banen Toernooi 1 | Eindhoven | Uitslag Klassementen | ||
za 6 nov | 18:00 | langebaan | Promotiewedstrijd kleine jeugd | Tilburg | 100-300 | IJCT / de Vennen | Uitslag Klassementen |
za 6 nov | 18:30 | marathon | Jeugdmarathon 2 | Breda | BC | Uitslag | |
za 6 nov | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 3 + Promotie voor Pupillen | Eindhoven | Promotie 100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5km | ESSV Isis | Uitslag Tijden |
za 6 nov | 19:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | STRIENE | Uitslag | |
zo 7 nov | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 4 | Tilburg | 100-500 500-1000 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
za 13 nov | 18:30 | langebaan | CK DYWA & WVDB 2020 | Breda | DYWA/WVDB | ||
za 13 nov | 18:45 | marathon | Regio-Marathon 4 | Eindhoven | Uitslag | ||
za 13 nov | 19:30 | marathon | Jeugdmarathon 2 | Eindhoven | Uitslag | ||
zo 14 nov | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | HW | ||
zo 14 nov | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 5 | Tilburg | 100-300 300-700 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
zo 14 nov | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 4 + Promotie voor Pupillen | Eindhoven | Promotie 100/300, 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5km | IJCE | Uitslag Tijden |
vr 19 nov | 21:15 | marathon | Regio-Marathon 5 | Geleen | Uitslag | ||
za 20 nov | 18:00 | langebaan | Eindhoven Trofee | Eindhoven | VIJC | Info Uitslag | |
za 20 nov | 18:00 | langebaan | Braga Sprintcup IUT | Tilburg | 500-500-1000 | Info Uitslag Klassementen | |
za 20 nov | 18:30 | langebaan | Jeugdwedstrijd zonder abonnement | Breda | YA | ||
za 20 nov | 20:00 | langebaan | Arjan Stoel bokaal | Breda | YA | ||
zo 21 nov | 18:00 | langebaan | Eindhoven Trofee | Eindhoven | ESSV Isis | Info Uitslag | |
vr 26 nov | 22:00 | marathon | Regio-Marathon 6 | Breda | Uitslag | ||
za 27 nov | 17:30 | marathon | KNSB Club-assistent Marathon-Cup | Tilburg | Landelijke Cup & Brabant Cup | Info Uitslag Klassementen | |
za 27 nov | 18:30 | langebaan | Gewestelijk Afstandskampioenschap 500m + 1000m | Breda | DYWA | ||
za 27 nov | 18:30 | langebaan | AFGELAST - Gewestelijk Kampioenschap Sprint | Breda | DYWA | ||
za 27 nov | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 5 + Pupillencompetitie | Eindhoven | 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5km | IJCE | Uitslag Tijden |
zo 28 nov | 17:30 | langebaan | AFGELAST - Gewestelijk Kampioenschap Sprint | Breda | BLLNGRD | ||
zo 28 nov | 18:30 | langebaan | AFGELAST - Open Mass Start | Eindhoven | ESSV Isis | Info | |
za 4 dec | 18:30 | langebaan | AFGELAST - Trainingwedstrijd | Breda | POEL | ||
za 4 dec | 18:45 | langebaan | AFGELAST - Trainingswedstrijd 6 | Eindhoven | 100/300/500, 500/1000, 500/1500 | NLSV | |
za 11 dec | - | kunstrijden | KNSB-Cup B - City of Light | Eindhoven | B categorieën | Info Uitslag | |
za 11 dec | 09:00 | kbt | Kleine Banen Toernooi 2 | Lommel | Uitslag Klassementen | ||
za 11 dec | 13:30 | marathon | GK Marathon Jeugd | Breda | tot en met junioren B | Info Uitslag | |
za 11 dec | 15:30 | langebaan | Trainingswedstrijd | Geleen | Van 15:30 - 16:45 | Uitslag Tijden | |
za 11 dec | 18:30 | marathon | AFGELAST - Gewestelijk Kampioenschap Marathon | Breda | |||
zo 12 dec | - | kunstrijden | KNSB-Cup B - City of Light | Eindhoven | M categorieën | Info Uitslag | |
zo 12 dec | 08:00 | langebaan | AFGELAST - Trainingswedstrijd 6 | Tilburg | nieuwe datum 19 februari | ||
zo 12 dec | 17:30 | langebaan | AFGELAST - Trainingwedstrijd | Breda | BLLNGRD | ||
zo 12 dec | 19:30 | langebaan | AFGELAST - Oliebollentoernooi Ballangrud | Breda | BLLNGRD | ||
za 18 dec | 13:00 | marathon | NK Masters | Breda | Info | ||
za 18 dec | 15:00 | marathon | KNSB Club-assistent Marathon-Cup | Breda | Landelijke Cup & Brabant Cup | Info | |
zo 19 dec | - | shorttrack | AFGELAST - Benelux Cup | Luxemburg | |||
zo 19 dec | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | SSVB | ||
zo 19 dec | 18:45 | langebaan | AFGELAST - Trainingswedstrijd 7 | Eindhoven | 500/1000, 500/1500, 3km, 10km | Pinguïns | |
di 28 dec | 07:30 | langebaan | Trainingswedstrijd Jeugd t/m 17 jaar | Eindhoven | IJCE | ||
vr 31 dec | 08:00 | langebaan | Oudjaars-Trainingswedstrijd 7 | Tilburg | 100-500 500-1000 Vol=Vol | Uitslag Klassementen | |
zo 2 jan | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | YA | ||
zo 2 jan | 18:45 | langebaan | AFGELAST - Trainingswedstrijd 8 | Eindhoven | 100/300/500, 500/1000, 500/1500 | IJCE | |
za 8 jan | 18:45 | marathon | AFGELAST - Jeugdmarathon 3 | Eindhoven | |||
za 8 jan | 19:00 | langebaan | AFGELAST - Trainingswedstrijd | Geleen | |||
za 8 jan | 19:15 | marathon | AFGELAST - Regio-Marathon 8 | Eindhoven | |||
za 8 jan | 19:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | DYWA | ||
zo 9 jan | - | shorttrack | AFGELAST - Benelux Cup | Lommel | |||
zo 9 jan | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | STRIENE | ||
zo 9 jan | 18:45 | langebaan | AFGELAST - Trainingswedstrijd 9 | Eindhoven | 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5km | ESSV Isis | |
vr 14 jan | - | kunstrijden | Lumiére Cup ISU Synchroon | Eindhoven | Info Uitslag | ||
za 15 jan | - | kunstrijden | Lumiére Cup ISU Synchroon | Eindhoven | Info Uitslag | ||
za 15 jan | 18:30 | langebaan | CK De Striene | Breda | STRIENE | ||
za 15 jan | 18:30 | marathon | AFGELAST-Jeugdmarathon Pupillen en Jun.C | Tilburg | |||
za 15 jan | 19:15 | marathon | AFGELAST-Regio-Marathon 9 | Tilburg | |||
zo 16 jan | - | kunstrijden | Lumiére Cup ISU Synchroon | Eindhoven | Info Uitslag | ||
zo 16 jan | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | BLLNGRD | ||
zo 16 jan | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd tot 18 jaar | Tilburg | +Marathon en Mass-start | Uitslag | |
zo 16 jan | 18:00 | langebaan | Koninklijke Belgische Snelschaats Federatie | Tilburg | 500-1500 3000 | Uitslag Klassementen | |
vr 21 jan | 22:00 | marathon | Regio-Marathon 10 | Breda | |||
za 22 jan | - | marathon | KNSB Club-assistent Marathon-Cup | Eindhoven | Landelijke Cup & Brabant Cup | Info | |
za 22 jan | 18:30 | langebaan | Regioselectie NK junioren C | Breda | DYWA | ||
za 22 jan | 19:00 | langebaan | AFGELAST - Trainingswedstrijd | Geleen | |||
zo 23 jan | 10:00 | shorttrack | AFGELAST-Benelux Cup | Tilburg | In het Ijssport Centrum | ||
zo 23 jan | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | SSVB | ||
zo 23 jan | 17:45 | langebaan | Trainingswedstrijd | Eindhoven | 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5km | IJCE | Uitslag Tijden |
zo 23 jan | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 8 | Tilburg | 100-500 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
za 29 jan | 18:15 | langebaan | Gewestelijk Afstandskampioenschap 1500m | Eindhoven | voor alle Dames + Heren Jun | ESSV Isis | Uitslag Tijden |
za 29 jan | 18:15 | langebaan | Gewestelijk Kampioenschap Allround | Eindhoven | voor Jun B, Jun A, Neo, Sen, Mas | ESSV Isis | Uitslag Tijden |
za 29 jan | 18:30 | langebaan | Selectiewedstrijd NK Sprint junioren | Breda | BC | ||
za 29 jan | 18:45 | langebaan | Gewestelijk Afstandskampioenschap 1500m | ||||
za 29 jan | 18:45 | langebaan | AFGELAST - Trainingswedstrijd | Geleen | |||
zo 30 jan | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | WVDB | ||
zo 30 jan | 17:45 | langebaan | Selectie NK Afstanden Jun A en B | Tilburg | 3000 | Info Uitslag Klassementen | |
zo 30 jan | 18:15 | langebaan | Gewestelijk Kampioenschap Allround | Eindhoven | voor Jun B, Jun A, Neo, Sen, Mas | VIJC | Uitslag Tijden |
zo 30 jan | 18:15 | langebaan | Gewestelijk Afstandskampioenschap 1500m | Eindhoven | voor Heren Neo, Sen, Mas | VIJC | Uitslag Tijden |
za 5 feb | - | kunstrijden | KNSB-Cup B - FAN Experience | Eindhoven | B categorieën | Info Uitslag | |
za 5 feb | 09:30 | kbt | Kleine Banen Toernooi 3 | Tilburg | In het IJssportcentrum | Uitslag Klassementen | |
za 5 feb | 18:30 | marathon | Jeugdmarathon 3 (finale) | Breda | BC | Info | |
za 5 feb | 19:00 | langebaan | Trainingswedstrijd | Geleen | |||
za 5 feb | 19:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | HW | ||
zo 6 feb | 17:30 | langebaan | CK IJSCO | Breda | IJSCO | ||
zo 6 feb | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 9 | Tilburg | 300-500 500-1000 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
zo 6 feb | 18:30 | langebaan | Open Massastart Toernooi | Eindhoven | ESSV Isis | Info | |
vr 11 feb | 20:30 | marathon | Regio-Marathon 11 | Geleen | Uitslag | ||
za 12 feb | 18:00 | langebaan | Promotiewedstrijd klein jeugd | Tilburg | 100-300 | IJCT / de Vennen | Uitslag Klassementen |
za 12 feb | 18:30 | langebaan | CK YA | Breda | YA | ||
za 12 feb | 18:45 | langebaan | Clubkampioenschappen IJCE + Thialf | Eindhoven | IJCE / Thialf | Uitslag Tijden | |
zo 13 feb | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | IJSCO | ||
zo 13 feb | 18:00 | langebaan | Gewestelijk Kampioenschap Pupillen en Junioren C | Tilburg | 300-500 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
zo 13 feb | 18:45 | langebaan | Clubkampioenschappen IJCE | Eindhoven | IJCE | Uitslag Tijden | |
za 19 feb | 13:30 | marathon | Landelijke Finale Pupillen Marathon | Tilburg | Voor Pupillen A en B | Info Uitslag | |
za 19 feb | 18:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | POEL | ||
za 19 feb | 18:30 | langebaan | Clubkampioenschappen VIJC + Pinguïns | Eindhoven | VIJC / Pinguïns | Uitslag Tijden | |
za 19 feb | 18:30 | langebaan | Trainingswedstrijd | Tilburg | 100-300 500-1000 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
za 19 feb | 18:30 | langebaan | Belgisch Kampioenschap | Tilburg | 500-1000 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
za 19 feb | 20:30 | marathon | GK & Regio-Marathon 12 | Breda | Uitslag Klassementen | ||
zo 20 feb | - | kunstrijden | Bokaal - Willem II Bokaal | Tilburg | |||
zo 20 feb | 17:30 | langebaan | Gewestelijk Afstandskampioenschap 3km + 5km | Breda | STRIENE | ||
zo 20 feb | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 11 | Tilburg | 500-300 500-700 500-3000 5000 | Uitslag Klassementen | |
zo 20 feb | 18:00 | langebaan | Belgisch Kampioenschap | Tilburg | 3000 5000 | Uitslag Klassementen | |
za 26 feb | 18:30 | langebaan | CK Ballangrud | Breda | BLLNGRD | ||
za 26 feb | 18:30 | marathon | Jeugdmarathon Pupillen en Jun.C | Tilburg | Uitslag | ||
za 26 feb | 19:15 | marathon | Regio-Marathon 13 | Tilburg | Uitslag | ||
vr 4 mrt | 22:00 | marathon | Regio-Marathon 14 | Breda | |||
za 5 mrt | - | shorttrack | Benelux Cup | Nijmegen | |||
za 5 mrt | 11:00 | kbt | Kleine Banen Toernooi Finale | Breda | Uitslag Klassementen | ||
za 5 mrt | 18:15 | langebaan | Trainingswedstrijd 11 + Promotie voor Pupillen | Eindhoven | 100/300/500, 500/1000, 500/1500, 3km, 5km | VIJC | Uitslag Tijden |
za 5 mrt | 18:30 | langebaan | CK De Poel/HW | Breda | POEL/HW | ||
zo 6 mrt | 17:30 | langebaan | Trainingwedstrijd | Breda | BLLNGRD | ||
zo 6 mrt | 18:00 | langebaan | Trainingswedstrijd 12 | Tilburg | 100-500 500-1000 3000 | Uitslag Klassementen | |
zo 6 mrt | 18:15 | langebaan | Gewestelijk Afstandskampioenschap 5km + 10km | Eindhoven | IJCE | Uitslag | |
do 10 mrt | 10:00 | langebaan | Open Bredaas Kampioenschap | Breda | Grote & Kleine Vierkamp | BLLNGRD | |
vr 11 mrt | 09:30 | langebaan | Open Bredaas Kampioenschap | Breda | Grote & Kleine Vierkamp | BLLNGRD | |
za 12 mrt | 17:45 | langebaan | Clubkampioenschappen IJCT | Tilburg | 100-300 500-300 500-500 500-1000 500-1500 | Uitslag Klassementen | |
za 12 mrt | 17:45 | langebaan | Clubkampioenschappen Braga | Tilburg | 500-500 500-1000 | IJCT | Klassementen |
za 12 mrt | 18:15 | langebaan | Trainingswedstrijd 12 | Eindhoven | 100/300/500, 500/700, 500/1000, 500/1500 | LbSV | Tijden Klassementen |
za 12 mrt | 18:15 | langebaan | Vlaams Kampioenschap | Eindhoven | LbSV | Tijden Klassementen | |
za 12 mrt | 18:30 | langebaan | CK DYWA & WVDB | Breda | DYWA/WVDB | ||
zo 13 mrt | 17:30 | langebaan | CK De Striene | Breda | De Striene | ||
zo 13 mrt | 18:15 | langebaan | Trainingswedstrijd 13 | Eindhoven | 500/1000, 500/1500, 500/3k, 500/5k, 3k, 5k. | ESSV Isis | Tijden Klassementen |
zo 13 mrt | 18:15 | langebaan | Vlaams Kampioenschap | Eindhoven | ESSV Isis | Tijden Klassementen | |
za 19 mrt | 13:30 | kbt | Kleine Banen Toernooi: GK | Breda | Ter vervanging van Den Bosch | Uitslag | |
za 19 mrt | 18:00 | langebaan | Clubkampioenschappen de Vennen | Tilburg | 100-300 500-1000 | de Vennen | Uitslag Klassementen |
za 26 mrt | 09:00 | langebaan | Diplomaschaatsen | Tilburg | 100 | IJCT | Uitslag Klassementen |
za 9 apr | - | kunstrijden | Interclub - FAN Skate | Eindhoven | Uitslag | ||
zo 10 apr | - | kunstrijden | Bokaal - FAN Skate | Eindhoven |