Kalender & Inschrijven & Uitslagen


Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.



Datum Tijd Discipline Wedstrijd Locatie Info & Afstanden Jury Links
zo 9 okt18:00langebaanTrainingswedstrijd 1Tilburg100-300 500-1500 500-1000Info
Inschrijven
za 15 okt18:30langebaanTrainingwedstrijdBredaInschrijven
zo 16 okt18:00langebaanTrainingswedstrijd 2Tilburg100-500 500-1000 5001500Info
Inschrijven
za 22 okt18:15langebaanTrainingswedstrijd 1EindhovenESSV Isis
za 22 okt18:30langebaanTrainingwedstrijdBredaInschrijven
za 22 okt18:30marathonJeugdmarathon 1TilburgInfo
Inschrijven
za 22 okt19:15marathonRegio-Marathon 1 - Baan 1TilburgInschrijven
za 29 okt18:15langebaanGK SupersprintEindhovenIJCE
za 29 okt18:30marathonJeugdmarathon 1Breda
za 29 okt18:30marathonRegio-Marathon 2Breda
zo 30 okt17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaInschrijven
zo 30 okt18:00langebaanTrainingswedstrijd 3Tilburg300-500 500-1500 500-3000Info
Inschrijven
za 5 nov18:15marathonRegio-Marathon 3Eindhoven
za 5 nov18:15marathonJeugdmarathon 1Eindhoven
za 5 nov18:30langebaanTrainingwedstrijdBredaInschrijven
zo 6 nov17:30langebaanTrainingwedstrijdBredaInschrijven
zo 6 nov18:00langebaanTrainingswedstrijd 4Tilburg300-500 500-1000 500-1500Info
Inschrijven
zo 6 nov18:15langebaanTrainingswedstrijd 2EindhovenVIJC
za 12 nov18:00langebaanEindhoven TrofeeEindhovenVIJCInfo
za 12 nov18:00langebaanPromotiewedstrijd Kleine jeugdTilburg100-300Inschrijven
za 12 nov18:30marathonJeugdmarathon 2BredaSelectie NK
za 12 nov18:30marathonRegio-Marathon 4Breda
za 12 nov19:00langebaanTrainingswedstrijd 1Geleen
zo 13 nov18:00langebaanEindhoven TrofeeEindhovenESSV IsisInfo
zo 13 nov18:00langebaanTrainingswedstrijd 5Tilburg100-500 500-1000 3000Info
Inschrijven
za 19 nov09:00kbtKleine-Banen-Toernooi 1Eindhovenalle categorieën
za 19 nov18:15langebaanTrainingswedstrijd 3EindhovenPinguïns
za 19 nov18:30marathonJeugdmarathon 2TilburgSelectie NKInschrijven
za 19 nov19:15marathonRegio-Marathon 5 - Baan 2TilburgInschrijven
za 26 nov18:00langebaanBraga SprintcupTilburg500-1000Info
za 26 nov18:15langebaanTrainingswedstrijd 4EindhovenIJCE
zo 27 nov18:15marathonOpen Massastart EindhovenESSV IsisInfo
za 3 dec18:15marathonRegio-Marathon 6EindhovenSelectie NK
za 3 dec18:15marathonJeugdmarathon 2Eindhoven
za 3 dec18:30langebaanTraningswedstrijd 6Tilburg300-500 500-1000 500-1500Info
Inschrijven
vr 9 dec20:00marathonRegio-Marathon 7Geleen
za 10 dec18:30marathonGK JeugdmarathonBredaSelectie NK
za 10 dec19:00langebaanTrainingswedstrijd 2Geleen
zo 11 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 7Tilburg100-300 500-1000 3000Info
Inschrijven
za 17 dec15:00marathonClub-Assistent Marathon KNSB Cup 8BredaInfo
za 17 dec18:15langebaanTrainingswedstrijd 5EindhovenIJCE
zo 18 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 8Tilburg100-500 500-1000 10000Info
Inschrijven
za 7 jan18:15langebaanTrainingswedstrijd 6EindhovenESSV Isis
za 7 jan18:30marathonJeugdmarathon 4TilburgInfo
za 7 jan19:15marathonRegio-Marathon 8 - Baan 3Tilburg
vr 13 jan20:00marathonRegio-Marathon 9Geleen
za 14 jan10:00kbtGewestelijk KampioenschapDen Boschalle categorieën
za 14 jan17:30marathonClub-Assistent Marathon KNSB Cup 10TilburgInfo
za 14 jan18:15langebaanClubkampioenschap IJCEEindhovenIJCE
zo 15 jan18:00langebaanTrainingswedstrijd 9Tilburg100-500 500-1500 3000 5000
zo 15 jan18:15langebaanClubkampioenschap IJCEEindhovenIJCE
za 21 jan18:15langebaanTrainingswedstrijd 7EindhovenNLSV + Thialf
za 21 jan18:30marathonJeugdmarathon FinaleBreda
za 21 jan18:30marathonRegio-Marathon 10Breda
za 21 jan18:30langebaanRegiowedstrijd NK-Kwalificatie Jun CTilburg
za 21 jan19:00langebaanTrainingswedstrijd 3Geleen
zo 22 jan09:30shorttrackBeneluxcupTilburg
za 28 jan18:00langebaanPromotiewedstrijd Kleine jeugdTilburg100-300
za 28 jan18:15marathonJeugdmarathon 3 - FinaleEindhoven
zo 29 jan18:00langebaanTrainingswedstrijd 10Tilburg100-300 500-700 500-1500
za 4 feb09:30kbtKleine-Banen-Toernooi 2Tilburgalle categorieën
za 4 feb18:15marathonRegio-Marathon 11Eindhoven
za 4 feb18:30langebaanGewestelijk Kampioenschap Pupillen - Jun CTilburgInschrijven
za 4 feb19:00langebaanTrainingswedstrijd 4Geleen
zo 5 feb18:15langebaanTrainingswedstrijd 8EindhovenESSV Isis
za 11 feb13:30langebaanNederlands Kampioenschap Super/Pure SprintTilburg100-300 100-300-500
za 11 feb19:00marathonClub-Assistent Marathon KNSB Cup 12EindhovenInfo
zo 12 feb18:15langebaanTrainingswedstrijd 9EindhovenIJCE
vr 24 feb22:00marathonRegio-Marathon 12Breda
za 25 feb18:15langebaanGewestelijk Kampioenschap 3 + 5 kmEindhovenVIJC
zo 26 feb18:00langebaanTrainingswedstrijd 11Tilburg100-500 500-1000 500-1500
zo 26 feb18:15langebaanTrainingswedstrijd 10EindhovenESSV Isis
za 4 mrt11:00kbtKleine-Banen-Toernooi 3Bredaalle categorieën
za 4 mrt18:15langebaanClubkampioenschap VIJC & PinguïnsEindhovenVIJC + Pinguïns
za 4 mrt18:30marathonGK Marathon + Finale Regio-MarathonBreda
zo 5 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijd 12Tilburg100-300 500-3000 5000
zo 5 mrt18:15langebaanTrainingswedstrijd 11EindhovenLbSV
za 11 mrt18:00langebaanClubkampioenschap de Vennen - BragaTilburg500-500 500-1000
za 11 mrt18:15langebaanTrainingswedstrijd 12EindhovenIJCE
zo 12 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijd 13TilburgMogelijk wordt deze wedstrijd nog verplaatst
za 18 mrt18:00langebaanClubkampioenschap IJCTTilburg500-500 500-1000 500-1500
za 25 mrt09:00langebaanDiplomaschaatsen IJCTTilburg100