Kalender / Inschrijven / Uitslagen


Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.



DatumTijdDisciplineWedstrijdLocatieInfo & AfstandenJuryLinks
za 20 okt18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaYAUitslag
za 20 okt18:30marathonJeugdmarathonTilburgUitslag
za 20 okt18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenIJCEUitslag
za 20 okt19:00marathonRegio-Marathon 1TilburgUitslag
za 27 okt18:30marathonJeugdmarathon + 500mBredaPupillenklassementStrieneInfo
Uitslag
Tijden
za 27 okt18:30langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-500/500-1000/500-1500Uitslag
Klassementen
za 27 okt18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenVIJCUitslag
za 27 okt20:30marathonRegio-Marathon 2BredaUitslag
zo 28 okt18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburgUitslag
Klassementen
za 3 nov18:30marathonRegio-Marathon 3BredaUitslag
za 3 nov18:45langebaanGK SupersprintEindhovenESSV IsisUitslag
za 3 nov19:30langebaanTrainingswedstrijdBredaDYWAUitslag
zo 4 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaStrieneUitslag
zo 4 nov18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1500/3000Uitslag
Klassementen
za 10 nov18:00langebaanPromotiewedstrijd JeugdTilburg100-300-300IJCTUitslag
Klassementen
za 10 nov18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPupillenklassementYAInfo
Uitslag
za 10 nov18:45marathonJeugdmarathonEindhovenUitslag
za 10 nov19:30marathonRegio-Marathon 4EindhovenUitslag
za 10 nov21:30langebaanClubwedstrijd YA - Arjan Stoel BokaalBredaYAUitslag
zo 11 nov18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1000/500-1500Uitslag
Klassementen
vr 16 nov20:30marathonRegio-Marathon 5GeleenUitslag
za 17 nov08:30kbtKleine-Banen-ToernooiEindhovenCat. D-C-B-AUitslag
za 17 nov18:00langebaanBraga Sprintcup IUTTilburg500-500-1000Info
Uitslag
Klassementen
za 17 nov18:30langebaanGAK 500/1000 & GK SprintBredaPoelUitslag
za 17 nov18:45marathonJeugdmarathonEindhovenSelectie Jeugd NKUitslag
za 17 nov19:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenIJCEUitslag
zo 18 nov08:00shorttrackRegio-wedstrijd Beneluxcup 1EindhovenUitslag
zo 18 nov17:30langebaanGK SprintBredaBallangrudUitslag
do 22 nov-marathonKPN Marathon-Meerdaagse 1BredaUitslag
za 24 nov18:30langebaanJeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugdBredaDYWAUitslag
za 24 nov18:30marathonJeugdmarathonTilburgSelectie Jeugd NKUitslag
za 24 nov18:45langebaanEindhoven TrofeeEindhovenVIJCInfo
Uitslag
za 24 nov19:00marathonRegio-Marathon 6TilburgUitslag
za 24 nov19:15langebaanTrainingswedstrijdGeleen100-300-500 / 500-1500Uitslag
za 24 nov20:00langebaanTrainingswedstrijdBredaDYWAUitslag
za 24 nov20:30marathonLiefhebbersmarathonTilburgIJCTUitslag
zo 25 nov18:45langebaanEindhoven TrofeeEindhovenESSV IsisInfo
Uitslag
ma 26 nov11:00langebaanTrainingswedstrijdHeerenveenUitslag
za 1 dec08:00kunstrijdenCity of Light TrophyEindhovenInfo
Uitslag
za 1 dec09:00kbtKleine-Banen-ToernooiLommelCat. F-E-D-CInfo
Uitslag
Klassementen
za 1 dec18:30langebaan500m -Jeugd-MarathonBredaPupillenklassementStrieneInfo
Uitslag
Klassementen
za 1 dec18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenPinguïnsUitslag
za 1 dec19:15marathonJeugd-MarathonBredaSelectie Jeugd NKMarathon commissieUitslag
zo 2 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJSCOUitslag
zo 2 dec18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-500/500-1000/5000Uitslag
Klassementen
za 8 dec18:30langebaanGK Allround Junioren A/B/CBredaBallangrudUitslag
Klassementen
za 8 dec18:30marathonJeugdmarathonTilburgUitslag
za 8 dec19:00marathonRegio-Marathon 7TilburgUitslag
za 8 dec19:15langebaanTrainingswedstrijdGeleen100-300-500 / 500-1500 / 500-3000Uitslag
zo 9 dec17:30langebaanGK Allround Junioren A/BBredaYAUitslag
do 13 dec18:15shorttrackGewestelijke wedstrijdBreda
vr 14 dec-kunstrijdenLumière CupEindhovenInfo
Uitslag
za 15 dec-kunstrijdenLumière CupEindhovenInfo
Uitslag
za 15 dec18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPupillenklassementWvdBInfo
Uitslag
Klassementen
za 15 dec21:30marathonMarathonBredaUitslag
zo 16 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaBallangrudUitslag
zo 16 dec18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenESSV IsisUitslag
zo 16 dec19:30langebaanOliebollentoernooi Ballangrud Breda
za 22 dec-marathonKPN Marathon Cup + Regio TopBredaInfo
za 22 dec18:30langebaanGK PupillenTilburg300-500Info
Uitslag
Klassementen
za 22 dec18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenVIJCUitslag
zo 23 dec18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-300/500-700/500-1500/10000Uitslag
Klassementen
do 27 dec-marathonNacht van EindhovenEindhovenInfo
za 29 dec18:00langebaanInterclub wedstrijdTilburg300-500 500-1000 500-1500IJCTUitslag
Klassementen
za 29 dec18:30marathonGK MarathonBredaSelectie Jeugd NK + Baancompetitie Pup. A t/m Jun. BInfo
Uitslag
za 5 jan18:00marathonKPN Marathon Cup + Regio TopTilburgUitslag
za 5 jan18:45langebaanPupillentoernooi IJCEEindhovenIJCEInfo
Uitslag
za 5 jan19:15langebaanTrainingswedstrijdGeleen100-300-500 / 500-1000 / 500-1500 / 500-5000Uitslag
za 5 jan19:30langebaanRegioselectieBredaSelectie NK jun B allroundDe StrieneInfo
Uitslag
Klassementen
zo 6 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 6 jan18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1000/3000Uitslag
Klassementen
za 12 jan08:30kbtKleine-Banen-ToernooiDen BoschGK, alle categorieenInfo
Uitslag
za 12 jan18:30marathonJeugdmarathon-3BredaFinale baancompetitieMarathoncommissieUitslag
za 12 jan18:30langebaan500m JeugdmarathonBredaPupillenklassementIJsvriendenUitslag
Klassementen
za 12 jan18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenVierkamp met TilburgNLSVUitslag
Klassementen
za 12 jan21:00marathonRegio-Marathon 8BredaUitslag
zo 13 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 13 jan18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburgVierkamp met EindhovenUitslag
Klassementen
za 19 jan18:00langebaanPromotiewedstrijd JeugdTilburg100-300-300IJCTUitslag
Klassementen
za 19 jan18:30langebaanJeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugdBredaPupillenklassementIJsvriendenInfo
Uitslag
Klassementen
za 19 jan18:45marathonJeugdmarathonEindhoven
za 19 jan19:30marathonRegio-Marathon 9EindhovenUitslag
za 19 jan20:00langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
za 19 jan20:15langebaanUurchallengeTilburgIJCTInfo
zo 20 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaBaancompetitie Pup. A t/m Jun. BInfo
Uitslag
Klassementen
zo 20 jan18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-300-500/500-700Uitslag
Klassementen
za 26 jan18:30langebaanClubkampioenschap De StrieneBredaUitslag
za 26 jan18:45langebaanBaancompetitie + TrainingswedstrijdEindhovenBaancompetitie Pup. A t/m Jun. BIJCEInfo
Uitslag
zo 27 jan09:45shorttrackRegio-wedstrijd Beneluxcup 3TilburgUitslag
zo 27 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 27 jan18:00langebaanGAK 1500mTilburg1500Uitslag
Klassementen
za 2 feb18:30langebaanClubkampioenschap De Poel en HWBredaUitslag
za 2 feb18:45langebaanGK Allround Neo/Sen/MasEindhovenVIJCUitslag
zo 3 feb-kunstrijdenWillem II BokaalTilburgUitslag
zo 3 feb17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPupillenklassementIJSCOUitslag
Klassementen
zo 3 feb18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1000/500-1500 & Baancompetitie Pup. A t/m Jun. BUitslag
Klassementen
zo 3 feb18:45langebaanGK Allround Neo/Sen/Mas & GAK 3/5 kmEindhovenESSV IsisUitslag
do 7 feb10:00langebaanVoorronde ScholenploegenachtervolgingBredaUitslag
za 9 feb-kunstrijdenBOKAAL 4EindhovenAlleen M-categorieënUitslag
za 9 feb09:30kbtKleine-Banen-ToernooiTilburgCat. F-E-B-AInfo
Uitslag
Klassementen
za 9 feb18:00langebaanRabo Holland Cup 3Tilburg500-1500Uitslag
Klassementen
za 9 feb18:30langebaanClubkampioenschap YABredaUitslag
za 9 feb18:30langebaanTrainingswedstrijdGeleen100-500 / 500-1000Uitslag
za 9 feb18:45langebaanClubkampioenschap IJCE & ThialfEindhovenIJCE & ThialfUitslag
za 9 feb20:00marathonRegio-Marathon 10GeleenUitslag
zo 10 feb17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 10 feb18:00langebaanRabo Holland Cup 3Tilburg1000-3000/1000-5000Uitslag
Klassementen
zo 10 feb18:45langebaanClubkampioenschap IJCEEindhovenIJCEUitslag
za 16 feb18:30langebaanClubkampioenschap BallangrudBredaUitslag
Klassementen
za 16 feb18:45marathonRegio-Marathon 11 & Belgisch KampioenschapEindhovenBK Marathon 2019Info
Inschrijven
Afmelden
za 16 feb19:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenWeSkateUitslag
zo 17 feb17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaInschrijven
zo 17 feb18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg500-700/500-1500/3000Inschrijven
do 21 feb18:15shorttrackGewestelijke wedstrijdBreda
za 23 feb18:30langebaanClubkampioenschap SSVBBreda
za 23 feb18:30langebaanClubkampioenschappen LbSVGeleen
za 23 feb18:45langebaanClubkampioenschap VIJC & PinguïnsEindhovenVIJC & PinguïnsInschrijven
zo 24 feb17:30langebaanClubkampioenschap IJSCOBredaInschrijven
zo 24 feb18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-500/500-1000/5000Inschrijven
zo 24 feb18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenIJCEInschrijven
za 2 mrt18:30langebaanGAK 5/10 kmBredaInschrijven
wo 6 mrt11:00langebaanKlaverblad recordwedstrijd HeerenveenHeerenveenDYWA-StrieneInfo
Inschrijven
vr 8 mrt22:00marathonRegio-Marathon 12 - FinaleBredaInschrijven
za 9 mrt09:30kbtKleine-Banen-ToernooiBredaCat. F-E-D-C-B-A (finale)Info
Inschrijven
za 9 mrt18:30langebaanClubkampioenschap De IJsvrienden en WvdBBredaInschrijven
za 9 mrt18:45langebaanBelgisch Kampioenschap & TrainingswedstrijdEindhovenLbSVInfo
zo 10 mrt17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPupillenklassementSSVBInfo
Inschrijven
zo 10 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1000/500-1500Inschrijven
zo 10 mrt18:45langebaanBelgisch Kampioenschap & TrainingswedstrijdEindhovenIJCEInfo
za 16 mrt17:30langebaanCK Pupillen IJCT & De VennenTilburgIJCT de VennenInschrijven
za 23 mrt17:30langebaanCK jun t/m Masters IJCT & De VennenTilburgIJCT de VennenInschrijven