Kalender & Inschrijven & Uitslagen


Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.



Datum Tijd Discipline Wedstrijd Locatie Info & Afstanden Jury Links
za 17 okt18:30langebaanTrainingswedstrijd - AFGELASTBreda100-300-500, 500-1000, 500-1500Ballangrud
zo 18 okt18:00langebaanTrainingswedstrijd 1 alle klassenTilburg100-300, 500-1500, 500-1000Info
Uitslag
Klassementen
za 24 okt18:30marathonJeugdmarathon 1 en 500 meter - AFGELASTBredaDYWA
za 24 okt18:45langebaanTrainingswedstrijd 1 - AFGELASTEindhovenIJCE
za 24 okt20:00marathonRegiomarathon 1 - AFGELASTBredaBC
zo 25 okt17:30langebaanTrainingswedstrijd - AFGELASTBreda100-300-500, 500-1000, 500-1500, 3000Striene
zo 25 okt18:00langebaanTrainingswedstrijd 2 alle klassenTilburg100-500, 500-1000, 3000Info
Inschrijven
za 31 okt18:30langebaanCK DYWA en WvdB 2020 - AFGELASTBredaDYWA+WvdB
za 31 okt18:30langebaanPromotiewedstrijd 1 kleine jeugd-AFGELASTTilburg100-300
za 31 okt18:45marathonRegiomarathon 2 - AFGELASTEindhoven
za 31 okt18:45marathonJeugdmarathon 1 - AFGELASTEindhoven
zo 1 nov17:30langebaanGK Supersprint en Pure Sprint - AFGELASTBreda100-100-300, 100-300-500SSVB
zo 1 nov18:00langebaanTrainingswedstrijd 3 alle klassenTilburg100-500, 500-1500, 5000Info
Inschrijven
za 7 nov18:30langebaanArjan Stoel Bokaal YA - AFGELASTBredaYA
za 7 nov18:30marathonJeugdmarathon-AFGELASTTilburg
za 7 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 2 - AFGELASTEindhovenVIJC
za 7 nov19:30marathonBaanmarathon 1 Regiomarathon 3 - AFGELASTTilburg
zo 8 nov09:45shorttrackRegiowedstrijd shorttrack - AFGELASTTilburg
za 14 nov18:30langebaanTrainingwedstrijd + jeugdwedstrijdBreda100-500YA
za 14 nov18:45marathonRegiomarathon 4Eindhoven
za 14 nov18:45marathonJeugdmarathon 2Eindhoven
zo 15 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaStriene
zo 15 nov18:00langebaanTrainingswedstrijd 4 alle klassenTilburg100-500, 500-1000, 500-1500Info
Inschrijven
zo 15 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 3 + BaancompetitieEindhovenIsis
za 21 nov-langebaanTrainingswedstrijdGeleen
za 21 nov18:00langebaanIUT Braga Sprintcup - AFGELASTTilburg500, 500, 1000
za 21 nov18:30marathonGK MarathonBredaBCInschrijven
za 21 nov18:30langebaanEindhoven Trofee / Holland Cup - AFGELASTEindhovenVIJCInfo
zo 22 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPoel
zo 22 nov18:30langebaanEindhoven Trofee / Holland Cup - AFGELASTEindhovenIJCEInfo
za 28 nov18:30langebaanGK Sprint en GAK 500-1000mBredaBallangrud
za 28 nov18:30marathonJeugdmarathon Baan 2 TilburgInschrijven
za 28 nov19:00langebaanNederlands StudentenkampioenschapEindhovenIsisInfo
za 28 nov19:30marathonBaanmarathon 2 Regiomarathon 5TilburgInschrijven
zo 29 nov17:30langebaanGK SprintBredaYA
zo 29 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 4EindhovenNLSV
za 5 dec18:00langebaanHolland Cup 3Tilburg
zo 6 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJSCO
zo 6 dec18:00langebaanHolland Cup 3Tilburg
zo 6 dec18:45langebaanTrainingswedstrijd 5EindhovenIsis
do 10 dec-kunstrijdenLumière CupEindhovenInfo
vr 11 dec-kunstrijdenLumière CupEindhovenInfo
za 12 dec-kunstrijdenLumière CupEindhovenInfo
za 12 dec-langebaanTrainingswedstrijdGeleen
za 12 dec18:00marathonKPN Landelijke MarathonBredaBC
zo 13 dec-kunstrijdenLumière CupEindhovenInfo
zo 13 dec17:30langebaanOliebollentoernooi BallangrudBredaBallangrud
zo 13 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 5 alle klassenTilburg100-300, 300-700, 500-1500Inschrijven
za 19 dec18:30marathonJeugdmarathon 2 en 500 meterBredaDYWA
za 19 dec20:00marathonRegiomarathon 6BredaBCInschrijven
zo 20 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaHW
zo 20 dec18:00langebaanGewestelijk Kampioenschap Pupillen en Junioren CTilburg300-500, 500-1500Inschrijven
zo 27 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaWvdB
zo 27 dec17:30marathonSchaatsnacht van EindhovenEindhovenIJCEInfo
za 2 jan-langebaanTrainingswedstrijdGeleen
za 2 jan18:30langebaanTrainingswedstrijdBreda300-500SSVB
za 2 jan18:45marathonRegiomarathon 7Eindhoven
za 2 jan18:45marathonJeugdmarathon 3Eindhoven
zo 3 jan18:00langebaanTrainingswedstrijd 6 alle klassenTilburg100-500, 500-1000, 10.000
za 9 jan08:00kbtKleine-Banen-Toernooi 3Den BoschOnder voorbehoud
za 9 jan18:45marathonKPN Landelijke MarathonEindhoven
za 9 jan19:30langebaanRegioselectie junioren B 500-1500mBredaYA
zo 10 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPoel
zo 10 jan18:00langebaanTrainingswedstrijd 7 alle klassenTilburg100-300-500, 500-1500
zo 10 jan18:00langebaanBaancompetitie Pup A t/m Jun BTilburg100-300-500, 500-1500
za 16 jan-marathonRegiomarathon 8Geleen
za 16 jan18:30langebaanCK Ballangrud en SSVBBredaBllngrd+SSVB
za 16 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 7EindhovenVIJC
zo 17 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaStriene
zo 17 jan18:00langebaanTrainingswedstrijd 8 alle klassenTilburg100-500, 500-1000, 3000
za 23 jan-langebaanTrainingswedstrijdGeleen
za 23 jan18:30langebaanPromotiewedstrijd 2 kleine jeugd TilburgTilburg100-300Inschrijven
za 23 jan18:45langebaanGewestelijk Kampioenschap AllroundEindhovenIsis
za 23 jan19:30marathonJeugdmarathon 3 (finale) en 500 meterBredaDYWA
za 23 jan21:00marathonRegiomarathon 9BredaBCInschrijven
zo 24 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJSCO
zo 24 jan18:00langebaanTrainingswedstrijd 9 alle klassenTilburg300-500, 500-1500, 3000
zo 24 jan18:45langebaanGewestelijk Kampioenschap AllroundEindhovenIJCE
za 30 jan16:00langebaanCK jeugdschaatsen YABredaYA
za 30 jan18:30langebaanTrainingswedstrijd + finale pupillenklassementBreda300-500, 500-700Poel
za 30 jan18:30marathonJeugdmarathon Baan 3Tilburg
za 30 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 8EindhovenPinguïns
za 30 jan19:30marathonBaanmarathon 3 Regiomarathon 10Tilburg
zo 31 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaBallangrud
za 6 feb-langebaanTrainingswedstrijdGeleen
za 6 feb09:30kbt Kleine-Banen-Toernooi 4TilburgOnder voorbehoud
za 6 feb18:30langebaanCK YABredaYA
za 6 feb18:30langebaanRegiowedstrijdTilburg
za 6 feb18:45langebaanIJCE PupillentoernooiEindhovenIJCEInfo
zo 7 feb17:30langebaanTrainingswedstrijd + baancompetitie 3BredaSSVB
zo 7 feb18:45langebaanTrainingswedstrijd 9EindhovenIsis
vr 19 feb22:00marathonRegiomarathon 11BredaBCInschrijven
za 20 feb-marathonRegiomarathon 12Geleen
za 20 feb12:15langebaanNK Supersprint en Pure SprintBredaBC
za 20 feb18:45langebaanClubkampioenschap VIJC & Eindhoven PinguïnsEindhovenVIJC / Pinguïns
zo 21 feb17:30langebaanGAK 3 en 5kmBredaStriene
zo 21 feb18:00langebaanTrainingswedstrijd 10 alle klassenTilburg300-500, 500-1000, 500-1500
zo 21 feb18:45langebaanTrainingswedstrijd 10EindhovenLbSV / Pinguïns
za 27 feb-langebaanClubkampioenschap LbSVGeleen
za 27 feb09:00langebaanClubkampioenschap Pupillen IJsclub TilburgTilburg100-300, 300-500
za 27 feb09:00langebaanClubkampioenschap Pupillen De VennenTilburg100-300
za 27 feb18:00langebaanClubkampioenschap jun/sen IJsclub TilburgTilburg500-500, 500-1000, 500-1500
za 27 feb18:00langebaanClubkampioenschap jun/sen De VennenTilburg500-500, 500-1000
za 27 feb18:00langebaanClubkampioenschap TSSV BragaTilburg500-500
za 27 feb18:30langebaanCK De Poel en HWBredaPoel+HW
za 27 feb18:45langebaanClubkampioenschap IJCE & ThialfEindhovenIJCE / Thialf
zo 28 feb17:30langebaanCK IJSCOBredaIJSCO
zo 28 feb18:45langebaanClubkampioenschap IJCEEindhovenIJCE
vr 5 mrt22:00marathonRegiomarathon 13 (finale)BredaBCInschrijven
za 6 mrt09:30kbt Kleine-Banen-Toernooi 5BredaOnder voorbehoud
za 6 mrt18:30langebaanCK De StrieneBredaStriene
za 6 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 11EindhovenVIJC
za 6 mrt18:45langebaanVlaams KampioenschapEindhovenVIJCInfo
zo 7 mrt17:30langebaanGAK 5 en 10kmBredaYA
zo 7 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijd 11 alle klassenTilburg100-300, 500-1000, 3000
zo 7 mrt18:45langebaanVlaams KampioenschapEindhovenIsisInfo
zo 7 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 12EindhovenIsis
za 13 mrt18:30langebaanCK DYWA en WvdB 2021BredaDYWA+WvdB
za 13 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 13EindhovenIJCE
zo 14 mrt17:30langebaanSlotwedstrijdBredaBallangrud
zo 14 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijd 12 alle klassenTilburg300-500, 500-700, 500-1500, 5000