Kalender & Inschrijven & Uitslagen


Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.



DatumTijdDisciplineWedstrijdLocatieInfo & AfstandenJuryLinks
za 20 okt18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaYAUitslag
za 20 okt18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenIJCEUitslag
za 27 okt18:30langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-500/500-1000/500-1500Uitslag
Klassementen
za 27 okt18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenVIJCUitslag
zo 28 okt18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburgUitslag
Klassementen
za 3 nov18:45langebaanGK SupersprintEindhovenESSV IsisUitslag
za 3 nov19:30langebaanTrainingswedstrijdBredaDYWAUitslag
zo 4 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaStrieneUitslag
zo 4 nov18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1500/3000Uitslag
Klassementen
za 10 nov18:00langebaanPromotiewedstrijd JeugdTilburg100-300-300IJCTUitslag
Klassementen
za 10 nov18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPupillenklassementYAInfo
Uitslag
za 10 nov21:30langebaanClubwedstrijd YA - Arjan Stoel BokaalBredaYAUitslag
zo 11 nov18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1000/500-1500Uitslag
Klassementen
za 17 nov18:00langebaanBraga Sprintcup IUTTilburg500-500-1000Info
Uitslag
Klassementen
za 17 nov18:30langebaanGAK 500/1000 & GK SprintBredaPoelUitslag
za 17 nov19:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenIJCEUitslag
zo 18 nov17:30langebaanGK SprintBredaBallangrudUitslag
za 24 nov18:30langebaanJeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugdBredaDYWAUitslag
za 24 nov18:45langebaanEindhoven TrofeeEindhovenVIJCInfo
Uitslag
za 24 nov19:15langebaanTrainingswedstrijdGeleen100-300-500 / 500-1500Uitslag
za 24 nov20:00langebaanTrainingswedstrijdBredaDYWAUitslag
zo 25 nov18:45langebaanEindhoven TrofeeEindhovenESSV IsisInfo
Uitslag
ma 26 nov11:00langebaanTrainingswedstrijdHeerenveenUitslag
za 1 dec18:30langebaan500m -Jeugd-MarathonBredaPupillenklassementStrieneInfo
Uitslag
Klassementen
za 1 dec18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenPinguïnsUitslag
zo 2 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJSCOUitslag
zo 2 dec18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-500/500-1000/5000Uitslag
Klassementen
za 8 dec18:30langebaanGK Allround Junioren A/B/CBredaBallangrudUitslag
Klassementen
za 8 dec19:15langebaanTrainingswedstrijdGeleen100-300-500 / 500-1500 / 500-3000Uitslag
zo 9 dec17:30langebaanGK Allround Junioren A/BBredaYAUitslag
za 15 dec18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPupillenklassementWvdBInfo
Uitslag
Klassementen
zo 16 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaBallangrudUitslag
zo 16 dec18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenESSV IsisUitslag
zo 16 dec19:30langebaanOliebollentoernooi Ballangrud Breda
za 22 dec18:30langebaanGK PupillenTilburg300-500Info
Uitslag
Klassementen
za 22 dec18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenVIJCUitslag
zo 23 dec18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-300/500-700/500-1500/10000Uitslag
Klassementen
za 29 dec18:00langebaanInterclub wedstrijdTilburg300-500 500-1000 500-1500IJCTUitslag
Klassementen
za 5 jan18:45langebaanPupillentoernooi IJCEEindhovenIJCEInfo
Uitslag
za 5 jan19:15langebaanTrainingswedstrijdGeleen100-300-500 / 500-1000 / 500-1500 / 500-5000Uitslag
za 5 jan19:30langebaanRegioselectieBredaSelectie NK jun B allroundDe StrieneInfo
Uitslag
Klassementen
zo 6 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 6 jan18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1000/3000Uitslag
Klassementen
za 12 jan18:30langebaan500m JeugdmarathonBredaPupillenklassementIJsvriendenUitslag
Klassementen
za 12 jan18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenVierkamp met TilburgNLSVUitslag
Klassementen
zo 13 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 13 jan18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburgVierkamp met EindhovenUitslag
Klassementen
za 19 jan18:00langebaanPromotiewedstrijd JeugdTilburg100-300-300IJCTUitslag
Klassementen
za 19 jan18:30langebaanJeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugdBredaPupillenklassementIJsvriendenInfo
Uitslag
Klassementen
za 19 jan20:00langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
za 19 jan20:15langebaanUurchallengeTilburgIJCTInfo
zo 20 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaBaancompetitie Pup. A t/m Jun. BInfo
Uitslag
Klassementen
zo 20 jan18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-300-500/500-700Uitslag
Klassementen
za 26 jan18:30langebaanClubkampioenschap De StrieneBredaUitslag
za 26 jan18:45langebaanBaancompetitie + TrainingswedstrijdEindhovenBaancompetitie Pup. A t/m Jun. BIJCEInfo
Uitslag
zo 27 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 27 jan18:00langebaanGAK 1500mTilburg1500Uitslag
Klassementen
za 2 feb18:30langebaanClubkampioenschap De Poel en HWBredaUitslag
za 2 feb18:45langebaanGK Allround Neo/Sen/MasEindhovenVIJCUitslag
zo 3 feb17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPupillenklassementIJSCOUitslag
Klassementen
zo 3 feb18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1000/500-1500 & Baancompetitie Pup. A t/m Jun. BUitslag
Klassementen
zo 3 feb18:45langebaanGK Allround Neo/Sen/Mas & GAK 3/5 kmEindhovenESSV IsisUitslag
do 7 feb10:00langebaanVoorronde ScholenploegenachtervolgingBredaUitslag
za 9 feb18:00langebaanRabo Holland Cup 3Tilburg500-1500Uitslag
Klassementen
za 9 feb18:30langebaanClubkampioenschap YABredaUitslag
za 9 feb18:30langebaanTrainingswedstrijdGeleen100-500 / 500-1000Uitslag
za 9 feb18:45langebaanClubkampioenschap IJCE & ThialfEindhovenIJCE & ThialfUitslag
zo 10 feb17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 10 feb18:00langebaanRabo Holland Cup 3Tilburg1000-3000/1000-5000Uitslag
Klassementen
zo 10 feb18:45langebaanClubkampioenschap IJCEEindhovenIJCEUitslag
za 16 feb18:30langebaanClubkampioenschap BallangrudBredaUitslag
Klassementen
za 16 feb19:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenWeSkateUitslag
zo 17 feb17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaUitslag
zo 17 feb18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg500-700/500-1500/3000Uitslag
Klassementen
za 23 feb18:30langebaanClubkampioenschap SSVBBreda
za 23 feb18:30langebaanClubkampioenschappen LbSVGeleen
za 23 feb18:45langebaanClubkampioenschap VIJC & PinguïnsEindhovenVIJC & PinguïnsUitslag
zo 24 feb17:30langebaanClubkampioenschap IJSCOBreda
zo 24 feb18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg100-500/500-1000/5000Uitslag
Klassementen
zo 24 feb18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenIJCEUitslag
za 2 mrt18:30langebaanGAK 5/10 kmBredaUitslag
Klassementen
wo 6 mrt11:00langebaanKlaverblad recordwedstrijd HeerenveenHeerenveenDYWA-StrieneInfo
Uitslag
za 9 mrt18:30langebaanClubkampioenschap De IJsvrienden en WvdBBreda
za 9 mrt18:45langebaanBelgisch KampioenschapEindhovenLbSVInfo
Klassementen
za 9 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenLbSVUitslag
Tijden
zo 10 mrt17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPupillenklassementSSVBUitslag
Klassementen
zo 10 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijdTilburg300-500/500-1000/500-1500Uitslag
Klassementen
zo 10 mrt18:45langebaanBelgisch KampioenschapEindhovenIJCEInfo
Uitslag
Tijden
zo 10 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijdEindhovenIJCEUitslag
Tijden
za 16 mrt17:30langebaanCK Pupillen IJCTTilburg300-500 100-300IJCT Uitslag
Klassementen
za 16 mrt17:30langebaanCK Pupillen de VennenTilburg100-300de VennenUitslag
Klassementen
za 23 mrt18:00langebaanCK jun t/m Masters IJCT Tilburg500-500 500-1000 500-1500IJCTUitslag
Klassementen
za 23 mrt18:00langebaanCK jun t/m masters de VennenTilburg500-1000de VennnenUitslag
Klassementen
za 23 mrt18:00langebaanCK TSSV BragaTilburg500-500IJCT de VennenKlassementen