Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.
Datum | Tijd | Discipline | Wedstrijd | Locatie | Info & Afstanden | Jury | Links |
---|---|---|---|---|---|---|---|
za 24 okt | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 1 - AFGELAST | Eindhoven | IJCE | ||
za 31 okt | 18:45 | marathon | Regiomarathon 2 - AFGELAST | Eindhoven | |||
za 31 okt | 18:45 | marathon | Jeugdmarathon 1 - AFGELAST | Eindhoven | |||
za 7 nov | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 2 - AFGELAST | Eindhoven | VIJC | ||
za 14 nov | 18:45 | marathon | Regiomarathon 4 - AFGELAST | Eindhoven | |||
za 14 nov | 18:45 | marathon | Jeugdmarathon 2 - AFGELAST | Eindhoven | |||
zo 15 nov | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 3 + Baancompetitie - AFGELAST | Eindhoven | Isis | ||
za 21 nov | 18:15 | langebaan | Trainingswedstrijd voor Jeugd t/m 17 jaar | Eindhoven | 100, 300, 500, 1000, 1500 | ||
za 21 nov | 18:30 | langebaan | Eindhoven Trofee / Holland Cup - AFGELAST | Eindhoven | VIJC | ||
zo 22 nov | 18:30 | langebaan | Eindhoven Trofee / Holland Cup - AFGELAST | Eindhoven | IJCE | ||
za 28 nov | 19:00 | langebaan | Nederlands Studentenkampioenschap - AFGELAST | Eindhoven | Isis | ||
zo 29 nov | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 4 - AFGELAST | Eindhoven | NLSV | ||
zo 6 dec | 18:15 | langebaan | Trainingswedstrijd voor Jeugd t/m 17 jaar | Eindhoven | 100, 300, 500, 1000, 1500 | ||
do 10 dec | - | kunstrijden | Lumière Cup - AFGELAST | Eindhoven | Info | ||
vr 11 dec | - | kunstrijden | Lumière Cup - AFGELAST | Eindhoven | |||
za 12 dec | - | kunstrijden | Lumière Cup - AFGELAST | Eindhoven | |||
zo 13 dec | - | kunstrijden | Lumière Cup - AFGELAST | Eindhoven | |||
za 19 dec | 00:00 | langebaan | Jeugdwedstrijd (t/m 17 jaar) - AFGELAST | Eindhoven | 100, 300, 500, 1000, 1500 | ||
zo 27 dec | 17:30 | marathon | Schaatsnacht van Eindhoven - AFGELAST | Eindhoven | IJCE | Info | |
za 2 jan | 18:45 | marathon | Regiomarathon 7 - AFGELAST | Eindhoven | |||
za 2 jan | 18:45 | marathon | Jeugdmarathon 3 - AFGELAST | Eindhoven | |||
za 9 jan | 18:45 | marathon | KPN Landelijke Marathon - AFGELAST | Eindhoven | |||
za 16 jan | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 7 - AFGELAST | Eindhoven | VIJC | ||
za 23 jan | 17:00 | langebaan | Trainingswedstrijd voor Jeugd t/m 17 jaar | Eindhoven | IJCE | ||
za 23 jan | 18:45 | langebaan | Gewestelijk Kampioenschap Allround - AFGELAST | Eindhoven | Isis | ||
za 30 jan | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 8 - AFGELAST | Eindhoven | Pinguïns | ||
za 6 feb | 17:00 | langebaan | Trainingswedstrijd voor Jeugd t/m 17 jaar | Eindhoven | IJCE | ||
za 6 feb | 18:45 | langebaan | IJCE Pupillentoernooi - AFGELAST | Eindhoven | IJCE | ||
zo 7 feb | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 9 - AFGELAST | Eindhoven | Isis | ||
za 20 feb | 17:00 | langebaan | Trainingswedstrijd voor Jeugd t/m 17 jaar | Eindhoven | IJCE | ||
za 20 feb | 18:45 | langebaan | Clubkampioenschap VIJC & Ehv Pinguïns - AFGELAST | Eindhoven | Pinguïns | ||
zo 21 feb | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 10 - AFGELAST | Eindhoven | LbSV / Pinguïns | ||
za 27 feb | 18:45 | langebaan | Clubkampioenschap IJCE & Thialf | Eindhoven | IJCE / Thialf | ||
zo 28 feb | 18:45 | langebaan | Clubkampioenschap IJCE - AFGELAST | Eindhoven | IJCE | ||
za 6 mrt | 17:00 | langebaan | Trainingswedstrijd voor Jeugd t/m 26 jaar | Eindhoven | |||
za 6 mrt | 18:45 | langebaan | Vlaams Kampioenschap - AFGELAST | Eindhoven | VIJC | ||
zo 7 mrt | 18:45 | langebaan | Vlaams Kampioenschap - AFGELAST | Eindhoven | Isis | ||
zo 7 mrt | 18:45 | langebaan | Trainingswedstrijd 12 - AFGELAST | Eindhoven | Isis | ||
za 13 mrt | 17:00 | langebaan | Trainingswedstrijd voor Jeugd t/m 26 jaar | Eindhoven |