Kalender & Inschrijven & Uitslagen


Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.



Datum Tijd Discipline Wedstrijd Locatie Info & Afstanden Jury Links
za 17 okt18:30langebaanTrainingswedstrijd - AFGELASTBreda100-300-500, 500-1000, 500-1500Ballangrud
za 24 okt18:30marathonJeugdmarathon 1 en 500 meter - AFGELASTBredaDYWA
za 24 okt20:00marathonRegiomarathon 1 - AFGELASTBredaBC
zo 25 okt17:30langebaanTrainingswedstrijd - AFGELASTBreda100-300-500, 500-1000, 500-1500, 3000Striene
za 31 okt18:30langebaanCK DYWA en WvdB 2020 - AFGELASTBredaDYWA+WvdB
zo 1 nov17:30langebaanGK Supersprint en Pure Sprint - AFGELASTBreda100-100-300, 100-300-500SSVB
za 7 nov18:30langebaanArjan Stoel Bokaal YA - AFGELASTBredaYA
za 14 nov18:30langebaanTrainingwedstrijd + jeugdwedstrijdBreda100-500YA
zo 15 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaStriene
za 21 nov18:30marathonGK MarathonBredaBCInschrijven
zo 22 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPoel
za 28 nov18:30langebaanGK Sprint en GAK 500-1000mBredaBallangrud
zo 29 nov17:30langebaanGK SprintBredaYA
zo 6 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJSCO
za 12 dec18:00marathonKPN Landelijke MarathonBredaBC
zo 13 dec17:30langebaanOliebollentoernooi BallangrudBredaBallangrud
za 19 dec18:30marathonJeugdmarathon 2 en 500 meterBredaDYWA
za 19 dec20:00marathonRegiomarathon 6BredaBCInschrijven
zo 20 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaHW
zo 27 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaWvdB
za 2 jan18:30langebaanTrainingswedstrijdBreda300-500SSVB
za 9 jan19:30langebaanRegioselectie junioren B 500-1500mBredaYA
zo 10 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaPoel
za 16 jan18:30langebaanCK Ballangrud en SSVBBredaBllngrd+SSVB
zo 17 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaStriene
za 23 jan19:30marathonJeugdmarathon 3 (finale) en 500 meterBredaDYWA
za 23 jan21:00marathonRegiomarathon 9BredaBCInschrijven
zo 24 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJSCO
za 30 jan16:00langebaanCK jeugdschaatsen YABredaYA
za 30 jan18:30langebaanTrainingswedstrijd + finale pupillenklassementBreda300-500, 500-700Poel
zo 31 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaBallangrud
za 6 feb18:30langebaanCK YABredaYA
zo 7 feb17:30langebaanTrainingswedstrijd + baancompetitie 3BredaSSVB
vr 19 feb22:00marathonRegiomarathon 11BredaBCInschrijven
za 20 feb12:15langebaanNK Supersprint en Pure SprintBredaBC
zo 21 feb17:30langebaanGAK 3 en 5kmBredaStriene
za 27 feb18:30langebaanCK De Poel en HWBredaPoel+HW
zo 28 feb17:30langebaanCK IJSCOBredaIJSCO
vr 5 mrt22:00marathonRegiomarathon 13 (finale)BredaBCInschrijven
za 6 mrt09:30kbt Kleine-Banen-Toernooi 5BredaOnder voorbehoud
za 6 mrt18:30langebaanCK De StrieneBredaStriene
zo 7 mrt17:30langebaanGAK 5 en 10kmBredaYA
za 13 mrt18:30langebaanCK DYWA en WvdB 2021BredaDYWA+WvdB
zo 14 mrt17:30langebaanSlotwedstrijdBredaBallangrud