Kalender & Inschrijven & Uitslagen


Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.



Datum Tijd Discipline Wedstrijd Locatie Info & Afstanden Jury Links
za 19 okt18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaStrieneInschrijven
za 19 okt18:30marathonJeugdmarathon Baan 1 Pupillen en Jun.CTilburgInfo
Inschrijven
za 19 okt18:45langebaanTrainingswedstrijd 1 & PupillenwedstrijdEindhovenIJCEInschrijven
za 19 okt19:00marathonBaan 1 Regio 1 MarathonTilburgInfo
Inschrijven
za 26 okt18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJsvriendenInschrijven
za 26 okt18:45marathonJeugdmarathonEindhovenInschrijven
za 26 okt20:00marathonRegiomarathonEindhovenInschrijven
zo 27 okt18:00langebaanTrainingswedstrijd 1 Tilburg300-500 500-1000 500-1500Inschrijven
za 2 nov18:30langebaanGK Supersprint en Pure SprintBredaBallangrudInschrijven
za 2 nov18:30marathonJeugdmarathon Baan 2 Pupillen en Jun.CTilburgInschrijven
za 2 nov19:00marathonBaan 2 Regio MarathonTilburgInschrijven
zo 3 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaSSVBInschrijven
zo 3 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 2 & PupillenwedstrijdEindhovenVIJC
za 9 nov18:00langebaanPromotiewedstrijd 1 kleine baan jeugdTilburg100-300IJsclub TilburgInschrijven
za 9 nov18:30langebaanArjan Stoel BokaalBredaYAInschrijven
za 9 nov18:45marathonJeugdmarathonEindhoven
za 9 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 3EindhovenIsis
za 9 nov20:00marathonMarathon 1BredaBCInschrijven
zo 10 nov18:00langebaanTrainingswedstrijd 2 & Baancompetitie Pup.A t/m JuTilburg100-300 500-1500Inschrijven
za 16 nov08:45kbtKleine-Banen-ToernooiEindhoven
za 16 nov18:00langebaanBraga Sprintcup IUTTilburg500-500-1000Inschrijven
za 16 nov18:30langebaanSprint League 1 Pure SprintBredaBCInfo
za 16 nov18:45langebaanGK Sprint + GAK 500/1000EindhovenIJCE
zo 17 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaYAInschrijven
zo 17 nov18:45langebaanGK SprintEindhovenVIJC
za 23 nov-langebaanTrainingswedstrijd 1Geleen
za 23 nov18:30marathonJeugdmarathon 1 en 500 meterBredaStrieneInschrijven
za 23 nov18:45langebaanEindhoven Trofee / Holland CupEindhovenVIJCInfo
za 23 nov20:30marathonMarathon 2BredaBCInschrijven
zo 24 nov18:00langebaanTrainingswedstrijd 3 Tilburg100-500 500-1000 3000Inschrijven
zo 24 nov18:45langebaanEindhoven Trofee / Holland CupEindhovenIsis & PinguïnsInfo
za 30 nov18:30marathonGK MarathonBredaBCInschrijven
zo 1 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJscoInschrijven
zo 1 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 4 Tilburg100-300 500-700 500-1500Inschrijven
zo 1 dec18:45langebaanTrainingswedstrijd 4EindhovenIsis
za 7 dec-marathonMarathon 1Geleen
za 7 dec18:30langebaanJeugdwedstrijd pupillen & junioren CBredaHWInschrijven
za 7 dec20:00langebaanTrainingswedstrijdBredaHWInschrijven
zo 8 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaWvdBInschrijven
zo 8 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 5 Tilburg100-500 500-1000 5000Inschrijven
zo 8 dec18:45langebaanTrainingswedstrijd 5EindhovenNLSV
za 14 dec-langebaanTrainingswedstrijd 2Geleen
za 14 dec-marathonUurchallengeTilburgIJsclub Tilburg
za 14 dec09:00kbtKleine-Banen-ToernooiLommel
za 14 dec18:30marathonJeugdmarathon 2 en 500 meterBredaIJsvriendenInschrijven
za 14 dec20:30marathonMarathon 3BredaBCInschrijven
zo 15 dec17:30langebaanOliebollentoernooiBredaBallangrud
zo 15 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 6 Tilburg100-500 500-1000 10000Inschrijven
za 21 dec16:30marathonKPN marathon CupBredaBC
za 21 dec18:00langebaanGewestelijk Kampioenschap Pupillen en Junioren CTilburg300-500 500-1500Inschrijven
za 21 dec18:45langebaanTrainingswedstrijd 6EindhovenIJCE
za 28 dec18:00langebaanInterclub IJCT STG Purmerend de VennenTilburg500-300 5001500 500-1000IJsclub TilburgInschrijven
za 28 dec18:30marathonJeugdmarathon 3 (finale) en 500 meterBredaStrieneInschrijven
za 28 dec20:30marathonMarathon 4BredaBCInschrijven
za 4 jan18:30marathonJeugd Marathon Baan 3 Pupillen en Jun.CTilburg
za 4 jan18:45langenbaanPupillentoernooij IJCEEindhovenIJCE
za 4 jan19:00marathonBaan 3 Regio MarathonTilburg
za 4 jan19:30langebaanRegioselectie junioren BBredaPoel
zo 5 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 7EindhovenPinguïns
za 11 jan-langebaanTrainingswedstrijd 3Geleen
za 11 jan08:00kbtKleine-Banen-ToernooiDen Bosch
za 11 jan18:30langebaanGK Allround en GAK 1500 meterBredaYA
za 11 jan18:45langebaanIsis Lustrum IUT MassastartEindhovenIsis
zo 12 jan17:30langebaanGK Allround en GAK 1500 meterBredaBallangrud
za 18 jan17:30langebaanSelectiewedstrijd Jun.A voor NK AllroundTilburg500-1500
za 18 jan18:30langebaanCK De StrieneBredaStriene
za 18 jan18:45marathonJeugdmarathonEindhoven
za 18 jan20:00marathonRegiomarathonEindhoven
zo 19 jan18:00langebaanSelectiewedstrijd Jun.A voor NK AllroundTilburg3000 5000
zo 19 jan18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJsco
zo 19 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 8EindhovenVIJC
za 25 jan-langebaanTrainingswedstrijd 4Geleen
za 25 jan18:30langebaanTrainingswedstrijd en baancompetitieBredaPoel
zo 26 jan09:45shorttrackRegiowedstrijd shorttrackTilburg
zo 26 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaYA
zo 26 jan18:00langebaanTrainingswedstrijd 7Tilburg100-300 500-700 500-1500Inschrijven
zo 26 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 9 EindhovenIJCE
za 1 feb16:00langebaanCK YA JeugdschaatsenBredaYA
za 1 feb18:00langebaanPromotiewedstrijd 2 kleine baan jeugd Tilburg100-300IJsclub TilburgInschrijven
za 1 feb18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaSSVB
za 1 feb20:00marathonRegiomarathonEindhoven
zo 2 feb17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaBallangrud
zo 2 feb18:00langebaanTrainingswedstrijd 8 Tilburg300-500 500-1000 500-1500Inschrijven
zo 2 feb18:45langebaanTrainingswedstrijd 10EindhovenLbSV
za 8 feb-marathonMarathon 2Geleen
za 8 feb09:30kbtKleine-Banen-ToernooiTilburgInschrijven
za 8 feb18:30langebaanCK De Poel en Hoeksche WaardBredaPoel/HW
za 8 feb18:45langebaanClubkampioenschappen IJCE & ThialfEindhoven
zo 9 feb17:30langebaanGAK 3000m dames en 5000m herenBredaStriene
zo 9 feb18:00langebaanTrainingswedstrijd 9 Tilburg100-500 500-1000 5000Inschrijven
zo 9 feb18:45langebaanClubkampioenschappen IJCEEindhoven
za 15 feb09:00langebaanClubkampioenschap Pupillen IJsclub TilburgTilburg100-300 500-300Inschrijven
za 15 feb09:00langebaanClubkampioenschap Pupillen Schaatsclub de VennenTilburg100-300Inschrijven
za 15 feb17:45marathonKPN Marathon CupTilburg
za 15 feb18:30langebaanCK YABredaYA
za 15 feb18:45langebaanClubkampioenschappen VIJC & Eindhoven PinguïnsEindhoven
zo 16 feb17:30langebaanCK IJscoBredaIJsco
zo 16 feb18:00langebaanTrainingswedstrijd 10 Tilburg100-500 500-1000 3000Inschrijven
za 22 feb18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaSSVB
vr 28 feb22:00marathonMarathon 5 (finale)BredaBCInschrijven
za 29 feb18:30langebaanFinale Klaverblad pupillenklassementBredaIJsvrienden
za 29 feb18:45langebaanGAK 5/10 kmEindhovenIsis
za 29 feb19:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJsvrienden
zo 1 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijd 11 Tilburg300-500 500-1000 500-1500Inschrijven
zo 1 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 11EindhovenVIJC
za 7 mrt09:30kbtKleine-Banen-ToernooiBreda
za 7 mrt18:30langebaanCK Ballangrud en SSVBBredaBallangrud/SSVB
za 7 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 12 & Belgisch KampioenschapEindhovenIJCE
zo 8 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijd 12 Tilburg300-500 500-1500 3000Inschrijven
zo 8 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 13 & Belgisch KampioenschapEindhovenIsis
za 14 mrt10:45langebaanDiplomaschaatsenTilburg100IJsclub TilburgInschrijven
za 14 mrt18:00langebaanClubkampioenschap jun/sen Ijsclub Tilburg Tilburg500-500 500-1000 500-1500IJsclub TilburgInschrijven
za 14 mrt18:00langebaanClubkampioenschap jun/sen Schaatsclub de VennenTilburg500-500 500-1000Inschrijven
za 14 mrt18:00langebaanClubkampioenschap TSSV BragaTilburg500-500Inschrijven
za 14 mrt18:30langebaanCK IJsvrienden en WvdBBredaIJsvrienden/WvdB
zo 15 mrt17:30langebaanSlotwedstrijdBredaYA