Kalender & Inschrijven & Uitslagen


Deze kalender toont alle wedstrijden in Brabant / Limburg / Zeeland. Voor alle andere wedstrijden en competities, kijk op schaatsen.nl/kalender.



Datum Tijd Discipline Wedstrijd Locatie Info & Afstanden Jury Links
za 19 okt18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaStrieneUitslag
Klassementen
za 19 okt18:30marathonJeugdmarathon Pupillen en Jun.CTilburgUitslag
za 19 okt18:45langebaanTrainingswedstrijd 1 & PupillenwedstrijdEindhovenIJCEUitslag
za 19 okt19:00marathonBaan 1 Regiomarathon 1TilburgUitslag
za 26 okt18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJsvriendenUitslag
Klassementen
za 26 okt18:45marathonJeugdmarathonEindhovenUitslag
za 26 okt20:00marathonRegiomarathon 2EindhovenUitslag
zo 27 okt18:00langebaanTrainingswedstrijd 1 Tilburg300-500 500-1000 500-1500Uitslag
Klassementen
za 2 nov18:30langebaanGK Supersprint en Pure SprintBredaBallangrudUitslag
Klassementen
za 2 nov18:30marathonJeugdmarathon Pupillen en Jun.CTilburgUitslag
za 2 nov19:00marathonBaan 2 Regiomarathon 3TilburgUitslag
zo 3 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaSSVBUitslag
Klassementen
zo 3 nov18:45langebaanTrainingswedstrijd 2 & PupillenwedstrijdEindhovenVIJCUitslag
za 9 nov18:00langebaanPromotiewedstrijd 1 kleine baan jeugdTilburg100-300IJsclub TilburgUitslag
Klassementen
za 9 nov18:30langebaanArjan Stoel BokaalBredaYAUitslag
Klassementen
za 9 nov18:45marathonJeugdmarathonEindhovenUitslag
za 9 nov19:45langebaanTrainingswedstrijd 3EindhovenIsisUitslag
za 9 nov20:00marathonMarathon 1 Regiomarathon 4BredaBCUitslag
zo 10 nov18:00langebaanTrainingswedstrijd 2 & Baancompetitie Pup.A t/m JuTilburg100-300 500-1500Info
Uitslag
Klassementen
za 16 nov08:45kbtKleine-Banen-Toernooi 1EindhovenPupillen D/C/B/AUitslag
za 16 nov18:00langebaanBraga Sprintcup IUTTilburg500-500-1000Uitslag
Klassementen
za 16 nov18:30langebaanSprint League 1 Pure SprintBredaBCInfo
Klassementen
za 16 nov18:45langebaanGK Sprint + GAK 500/1000EindhovenIJCEUitslag
zo 17 nov17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaYAUitslag
zo 17 nov18:45langebaanGK SprintEindhovenVIJCUitslag
za 23 nov18:30marathonJeugdmarathon 1 en 500 meterBredaStrieneInfo
Uitslag
Tijden
Klassementen
za 23 nov18:45langebaanEindhoven Trofee / Holland CupEindhovenVIJCInfo
Uitslag
za 23 nov19:00langebaanTrainingswedstrijd 1GeleenUitslag
za 23 nov20:30marathonMarathon 2 Regiomarathon 5BredaBCUitslag
zo 24 nov18:00langebaanTrainingswedstrijd 3 Tilburg100-500 500-1000 3000Uitslag
Klassementen
zo 24 nov18:45langebaanEindhoven Trofee / Holland CupEindhovenIsis & PinguïnsInfo
Uitslag
za 30 nov18:30marathonGK MarathonBredaBCInschrijven
zo 1 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJscoTijden
Klassementen
zo 1 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 4 Tilburg100-300 500-700 500-1500Uitslag
Klassementen
zo 1 dec18:45langebaanTrainingswedstrijd 4 & PupillencompetitieEindhovenIsisInfo
Uitslag
za 7 dec18:30langebaanJeugdwedstrijd en PupillenklassementBredaHWInfo
Inschrijven
za 7 dec19:00marathonMarathon 1 Regiomarathon 6GeleenInschrijven
za 7 dec20:00langebaanTrainingswedstrijdBredaHWInschrijven
zo 8 dec17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaWvdBInschrijven
zo 8 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 5 Tilburg100-500 500-1000 5000Inschrijven
zo 8 dec18:45langebaanTrainingswedstrijd 5EindhovenNLSVInschrijven
za 14 dec-marathonUurchallengeTilburgIJsclub Tilburg
za 14 dec09:00kbtKleine-Banen-Toernooi 2LommelPupillen F/E/D/CInfo
Inschrijven
za 14 dec18:30marathonJeugdmarathon 2 en 500 meterBredaIJsvriendenInschrijven
za 14 dec19:00langebaanTrainingswedstrijd 2GeleenInschrijven
za 14 dec20:30marathonMarathon 3 Regiomarathon 7BredaBCInfo
Inschrijven
zo 15 dec17:30langebaanOliebollentoernooiBredaBallangrud
zo 15 dec18:00langebaanTrainingswedstrijd 6 Tilburg100-500 500-1000 10000Inschrijven
za 21 dec16:30marathonKPN marathon CupBredaBC
za 21 dec18:00langebaanGewestelijk Kampioenschap Pupillen en Junioren CTilburg300-500 500-1500Inschrijven
za 21 dec18:45langebaanTrainingswedstrijd 6EindhovenIJCE
vr 27 dec17:30marathonSchaatsnacht van EindhovenEindhovenIJCEInfo
za 28 dec18:00langebaanInterclub IJCT STG Purmerend de VennenTilburg500-300 5001500 500-1000IJsclub TilburgInschrijven
za 28 dec18:30marathonJeugdmarathon 3 (finale) en 500 meterBredaStrieneInfo
Inschrijven
za 28 dec20:30marathonMarathon 4 Regiomarathon 8BredaBCInschrijven
za 4 jan18:30marathonJeugd Marathon Baan 3 Pupillen en Jun.CTilburgInfo
za 4 jan18:45langenbaanPupillentoernooij IJCEEindhovenIJCE
za 4 jan19:30langebaanRegioselectie junioren BBredaPoel
za 4 jan19:30marathonBaan 3 Regiomarathon 9TilburgInfo
za 4 jan20:30marathonLiefhebbers marathonTilburgIJsclub Tilburg
zo 5 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 7 & PupillencompetitieEindhovenIsisInfo
za 11 jan09:00kbtKleine-Banen-Toernooi GKDen BoschPupillen F/E/D/C/B/AInfo
Inschrijven
za 11 jan18:30langebaanGK Allround en GAK 1500 meterBredaYAInschrijven
za 11 jan18:45langebaanIsis Lustrum IUT MassastartEindhovenIsis
za 11 jan19:00langebaanTrainingswedstrijd 3Geleen
zo 12 jan17:30langebaanGK Allround en GAK 1500 meterBredaBallangrud
za 18 jan17:30langebaanSelectiewedstrijd Jun.A voor NK AllroundTilburg500-1500
za 18 jan18:30langebaanCK De StrieneBredaStrieneInschrijven
za 18 jan18:45marathonJeugdmarathonEindhoven
za 18 jan20:00marathonRegiomarathon 10Eindhoven
zo 19 jan18:00langebaanSelectiewedstrijd Jun.A voor NK AllroundTilburg3000 5000
zo 19 jan18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJscoInschrijven
zo 19 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 8EindhovenVIJC
za 25 jan18:30langebaanTrainingswedstrijd en baancompetitieBredaPoelInschrijven
za 25 jan19:00langebaanTrainingswedstrijd 4Geleen
zo 26 jan09:45shorttrackRegiowedstrijd shorttrackTilburg
zo 26 jan17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaYAInschrijven
zo 26 jan18:00langebaanTrainingswedstrijd 7Tilburg100-300 500-700 500-1500Inschrijven
zo 26 jan18:45langebaanTrainingswedstrijd 9 & PupillencompetitieEindhovenIJCEInfo
za 1 feb16:00langebaanCK YA JeugdschaatsenBredaYA
za 1 feb18:00langebaanPromotiewedstrijd 2 kleine baan jeugd Tilburg100-300IJsclub TilburgInschrijven
za 1 feb18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaSSVBInfo
Inschrijven
za 1 feb20:00marathonMarathonEindhoven
zo 2 feb17:30langebaanTrainingswedstrijdBredaBallangrudInschrijven
zo 2 feb18:00langebaanTrainingswedstrijd 8 Tilburg300-500 500-1000 500-1500Inschrijven
zo 2 feb18:45langebaanTrainingswedstrijd 10EindhovenLbSV
za 8 feb09:30kbtKleine-Banen-Toernooi 3TilburgPupillen F/E/B/AInfo
Inschrijven
za 8 feb18:30langebaanCK De Poel en Hoeksche WaardBredaPoel/HWInschrijven
za 8 feb18:45langebaanClubkampioenschappen IJCE & ThialfEindhoven
za 8 feb19:00marathonMarathon 2 Regiomarathon 11GeleenInschrijven
zo 9 feb17:30langebaanGAK 3000m dames en 5000m herenBredaStrieneInschrijven
zo 9 feb18:00langebaanTrainingswedstrijd 9 Tilburg100-500 500-1000 5000Inschrijven
zo 9 feb18:45langebaanClubkampioenschappen IJCEEindhoven
za 15 feb09:00langebaanClubkampioenschap Pupillen IJsclub TilburgTilburg100-300 500-300Inschrijven
za 15 feb09:00langebaanClubkampioenschap Pupillen Schaatsclub de VennenTilburg100-300Inschrijven
za 15 feb17:45marathonKPN Marathon Cup 13TilburgInfo
za 15 feb18:30langebaanCK YABredaYAInschrijven
za 15 feb18:45langebaanClubkampioenschappen VIJC & Eindhoven PinguïnsEindhoven
za 15 feb19:00langebaanClubkampioenschappen LbSVGeleen
zo 16 feb17:30langebaanCK IJscoBredaIJsco
zo 16 feb18:00langebaanTrainingswedstrijd 10 Tilburg100-500 500-1000 3000Inschrijven
za 22 feb18:30langebaanTrainingswedstrijdBredaSSVBInfo
Inschrijven
vr 28 feb22:00marathonMarathon 5 Regiomarathon 12 (finale)BredaBCInschrijven
za 29 feb18:30langebaanFinale Klaverblad pupillenklassementBredaIJsvriendenInfo
Inschrijven
za 29 feb18:45langebaanGAK 5/10 kmEindhovenPinguïns
za 29 feb19:30langebaanTrainingswedstrijdBredaIJsvriendenInschrijven
zo 1 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijd 11 Tilburg300-500 500-1000 500-1500Inschrijven
zo 1 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 11 & PupillencompetitieEindhovenVIJCInfo
za 7 mrt09:30kbtKleine-Banen-Toernooi 4BredaPupillen F/E/D/C/B/AInfo
Inschrijven
za 7 mrt18:30langebaanCK Ballangrud en SSVBBredaBallangrud/SSVB
za 7 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 12 & BKEindhovenIJCE
zo 8 mrt18:00langebaanTrainingswedstrijd 12 Tilburg300-500 500-1500 3000Inschrijven
zo 8 mrt18:45langebaanTrainingswedstrijd 13 & BKEindhovenIsis
za 14 mrt10:45langebaanDiplomaschaatsenTilburg100IJsclub TilburgInschrijven
za 14 mrt18:00langebaanClubkampioenschap jun/sen Ijsclub Tilburg Tilburg500-500 500-1000 500-1500IJsclub TilburgInschrijven
za 14 mrt18:00langebaanClubkampioenschap jun/sen Schaatsclub de VennenTilburg500-500 500-1000Inschrijven
za 14 mrt18:00langebaanClubkampioenschap TSSV BragaTilburg500-500Inschrijven
za 14 mrt18:30langebaanCK IJsvrienden en WvdBBredaIJsvrienden/WvdBInschrijven
zo 15 mrt17:30langebaanSlotwedstrijdBredaYAInschrijven