Klassenoverzicht Tilburg
      Promotie in groen
    per 10-03-2019 Degradaties in rood
IJsclub Tilburg
Wed-abo '18 - '19 Relatienummer Naam Klasse oud Categorie '18 -'19 Klasse '18-'19
TB 10157225 Rob Kraneveld H40 2
  10157270 Ad Kort, de 7 H70 7
TB 10157271 Peter Huijben 1 H55 1
  10157272 Ireen Wst 1 DSB 1
  10157274 Karen Teuling 1 D45 2
TB 10157275 Joost Hermans 1 HSA 1
TB 10157276 Teun Huijben 1 HSA 1
TB 10157277 Marvin Muijs 3 HN3 4
TB 10157278 Stefan Claus 3 HN3 4
  10157279 Kenny Leeuw, de 1 HA2 2
  10157280 Maud Lugters 1 DA1 1
  10157281 Vera Mallens 1 DN1 1
  10157535 Daisy Goedhart 4 DSA 5
  10157537 Maarten Bardolf 3 HSB 4
TB 10157540 Lotte Groenen 1 DC1 1
TB 10157541 Manouk Smeulders 4 DB1 5
TB 10157542 Matthijs Visser 4 HB1 5
TB 10157543 Meike Hohenstein 2 DC1 1
TB 10157545 Quinty Breij 3 DC2 3
TB 10159102 Cas Jansen 3 HB1 4
TB 10159103 Daan Boom, van den 4 HB2 3
TB 10159105 Laura Boeren 5 DB1 6
TB 10159106 Maud Biezen 6 DPB 5
  10159107 Naava Vishnudatt 7 DPB 7
  10159110 Tess Smeulders 7 DPB 7
TB 10159321 Kurt Baar, van 1 HB1 2
TB 10160214 Michel Crocq, du 1 H45 2
TB 10160406 Amber Kerst 2 DB2 2
  10161031 Bas Berchum, van 7 H45 7
  10161165 Janne Arins 6 DSA 6
TB 10161427 Luuk Princen 3 HA2 4
TB 10161491 Bart Veen, van 4 HSB 5
TB 10161558 Tim Princen 1 HN2 2
TB 10161713 Sterre Pikaar 2 DC2 2
  10161716 Laura Vromans 3 DA1 4
  10161719 Glenn Dekker 6 HN1 6
TB 10161720 Pepijn Crocq, du 2 HB1 3
TB 10161721 Bram Schouten 1 HB1 2
  10162371 Bjarne Bont, de 1 HSA 1
  10162372 Charlotte Wit, de 3 DN2 4
TB 10162521 Sander Jansen 1 H50 2
  10162638 Bas Gennip, van 2 HA1 3
TB 10162832 Danique Happel 2 DC1 1
TB 10162834 Lucas Besteman 2 HB2 2
TB 10162835 Sem Boon 3 HC2 3
TB 10163739 Nanda Jong, de - Roelvink D50 7
TB 10163896 Wenzel Zeegers 1 H45 2
  10163897 Sander Kolck, van 4 HSB 5
TB 10163898 Thomas Jansen 2 HB1 1
TB 10164169 Siem Schouten 5 HPA 4
  10164246 Imke Donders 6 DB1 7
TB 10164247 Lars Boon 7 HPB 6
  10164248 Maud Kraneveld 5 DB1 6
TB 10164331 Mirthe Hohenstein 6 DB1 5
TB 10166454 Anil Vries, de 6 HPA 5
  10166456 Fenna Visser 7 DPB 7
  10166458 Jens Wouw, van de 7 HPB 7
TB 10166461 Geert Antonis 2 HSB 2
TB 10166463 Floor Groenen 6 DPB 5
TB 10167302 Roel Stam 6 HB1 7
TB 10167305 Geophrey Coenraad 6 HPB 5
TB 10167307 Marit Nederlof 7 DC2 6
  10167308 Vera-Elaine Krijgsman 7 DPB 7
  10167309 Thom Geboers 7 HPB 7
  10170885 Viviana Rodriguez 1 DSA 1
  10170886 Claudio Sandoval 2 HSA 3
  10171168 Yesim Benli 5 DA1 6
TB 10171414 Erik Agterdenbos 1 HSA 1
  10171802 Dassah Vishnudatt 0 DPD 7
  10171817 Marco Schouten 1 H45 1
  10175256 Fred Hohenstein 6 H50 6
  10179959 Gijs Meulen, van der 0 HC1 7
  10179962 Gilles Grummel 6 HC2 6
  10180071 Imke Rijsewijk, van 0 DPA 7
TB 10180073 Hugo Krul 5 HC1 4
  10180127 Sjors Haas, de 0 HC2 7
TB 10180316 Daan Segers 7 HPC 6
  10180378 Luuk Meulen, van der 0 HPA 7
  10180583 Youri Egberink 0 HPC 7
  10188921 Nina Biezen 0 DPD 7
  10188930 Daantje Bon DPD 7
TB 10189006 Lucy Graaf, de DSA 7
  10189012 Maud Groenen 0 DPD 7
  10189034 Tristan Heuvel, van den 0 HPB 7
  10189036 Marleen Hogeweg 0 DPC 7
  10189040 Boris Hoogen, de 0 HPA 7
  10189173 Isabel Segers 0 DPE 7
  10189178 Fenne Smit 0 DPF 7
  10189245 Malik Werleman 0 HPE 7
TB 10194829 Jur Geet, van 7 HC1 6
  10194830 Harm Geet, van 0 HPB 7
  10198342 Stijn Kroon 0 HPB 7
  10199283 Luuk Gorkum, van 0 HPD 7
  10206234 Ramzi Coenraad 0 HPE 7
  10207628 Nynke Happel 0 DPB 7
  10207629 Maud Mastenbroek 0 DPC 7
  10208506 Yasmine Pals 0 DPD 7
  10208509 Youssra Pals 0 DPD 7
  10208510 Hiba Pals 0 DPF 7
  10208511 Loes Vorstenbosch, van 0 DC1 7
  10208512 Naomi Segers 0 DPF 7
  10208516 Storm Vos 0 HPA 7
  10209770 Sander Holland,van 6 H40 6
TB 10209885 Floran Plompen 7 HPA 6
  10210185 Jasper Geloof, van HPE 7
  10214126 Elena Buvelot 0 DPB 7
  10214128 Siem Groenen 0 HPD 7
  10214130 Davide Kersten 0 HPB 7
  10214132 Juul Meulen,van der 0 DPF 7
  10214133 Stijn Pijnenburg 0 HPB 7
  10214375 Robin Beeren 0 DPC 7
  10215509 Tamar Wolters 0 DPE 7
  10216707 Pim Boere HPC 7
   
Schaatsclub De Vennen
        Promotie in Groen
  Degradaties in rood
Wed-abo '18 - '19 Relatienummer Naam Klasse oud Categorie '18 -'19 Klasse '18-'19
  10157267 Merel Bertens 1 DN1 2
TB 10158024 Martijn Weber 2 HB2 2
  10158845 Daidai Ntab 1 HSA 1
TB 10159401 Jan Hoog, op 't 5 H55 5
TB 10161637 Sanne Duijnhoven, van 1 DA1 1
TB 10161639 Jochem Hulten, van 1 HA1 1
  10162449 Marco Duijnhoven, van 2 H45 2
TB 10164267 Thom Botermans 5 HA1 6
TB 10166288 Hilde Hulten, van 5 DB2 4
TB 10167279 Thomas Berkel, van 3 HC1 2
TB 10167282 Teun Linden, van der 3 HC1 2
  10167351 Gijs Linden, van der 7 HPC 7
  10171399 Bram Faes 7 HB1 6
TB 10180049 Teun Wagemakers 5 HB1 6
  10180142 Henrie Linden, van der 5 H50 5
TB 10188299 Karlijn Schellekens 4 DPA 3
  10188300 Loek Schellekens 0 HPC 7
  10194350 Elke Elderen, van 0 DC1 7
  10194359 Aniek Wigman 5 DA1 6
TB 10198176 Bram Tulder, van 5 HC2 3
TB 10198180 Tom Dijck, van 7 HPA 6
TB 10198187 Job Bruggen, van der 7 HPB 6
TB 10198192 Loek Bruggen, van der 7 HPD 6
  10207938 Marlijn Herck,van 0 DPD 7
  10207939 Marieke Thal 0 DPD 7
  10207941 Tember Herck,van 0 DPB 7
TB 10209755 Fenne Loijens 7 DPB 6
  10214625 Jasper Langenberg, van den 0 HPD 7
  10220712 Siem Bertens 0 HPF 0
  10214621 Zo Laar, van de 0 DPF 0
   
IJsclub T.S.S.V Braga
Wed-abo '18 - '19 Relatienummer Naam Klasse oud Categorie '18 -'19 Klasse '18-'19
  10166621 Kim Leliveld 6 DSA 6
             
Diverse
Wed-abo '17 - '18 Relatienummer Naam Klasse eind 16/17 Klasse nieuw
  10180253 Jami Papilaja 6 6
  10159184 Elize Rietveld 6   6