Baanrecords IJssportcentrum Eindhoven (IJssportcentrum Eindhoven ligt 17,6 m boven zeeniveau!)


Heren baanrecords algemeen
   100 m      Michael Poot              10.10   08-12-2002 
   300 m      Hein Otterspeer           24.10   15-12-2007 
   500 m      Gerard van Velde          36.22   25-11-2006 
  1000 m      Beorn Nijenhuis         1.11.02   27-11-2005 
  1500 m      Ben Jongejan            1.49.58   04-12-2011 
  3000 m      Renz Rotteveel          3.50.22   04-12-2011 
  5000 m      Jan Blokhuijsen         6.32.26   26-11-2016 
 10000 m      Jochem Uytdehaage      14.06.16   21-12-2003 

groot 4kamp Jochem Uytdehaage pnt 156.803 21-12-2003 klein 4kamp Jan Blokhuijsen pnt 152.314 07-12-2014 sprint 4kamp Gerard van Velde pnt 144.600 26-11-2006 groot 4kamp puntentotaal 500m - 5000m - 1500m -10000m klein 4kamp puntentotaal 500m - 3000m - 1500m - 5000m sprint 4kamp puntentotaal 100m - 500m - 100m - 500m
Dames baanrecords algemeen
100 m Laurine van Riessen 10.78 17-12-2005 300 m Laurine van Riessen 26.03 17-12-2005 500 m Mayon Kuipers 40.05 26-02-2011 1000 m Sophie Nijman 1.19.92 26-02-2011 1500 m Renate Groenewold 2.03.41 21-12-2003 3000 m Gretha Smit 4.15.13 20-12-2003 5000 m Gretha Smit 7.21.75 21-12-2003 10000 m Marga Knoester 18.02.10 13-03-1986
klein 4kamp Jelena Peeters pnt 170.541 22-12-2012 sprint 4kamp Tijn Ponjee pnt 164.750 09-02-2003 klein 4kamp puntentotaal 500m - 1500m - 1000m - 3000m sprint 4kamp puntentotaal 100m - 500m - 100m - 500m

Baanrecords per afstand per leeftijdscategorie.
Heren 500 m. Masters Hans Janssen 39.65 02-12-2000 Senioren Gerard van Velde 36.22 25-11-2006 Neo-senioren Pim Schipper 36.50 26-02-2011 Junioren A Jan Smeekens 36.96 27-11-2004 Junioren B Kai Verbij 37.95 08-01-2011 Junioren C Jeremy Overheul 39.27 28-02-2016
Heren 1000 m. Masters Hans Janssen 1.19.27 02-12-2000 Senioren Gerard van Velde 1.11.33 25-11-2006 Neo-senioren Beorn Nijenhuis 1.11.02 27-11-2005 Junioren A Stevin Hilbrands 1.13.53 25-11-2006 Junioren B Koen Verweij 1.15.72 10-02-2007 Junioren C Maarten van Oosterhout 1.18.61 18-12-2011
Heren 1500 m. Masters Piet Hijlkema 2.01.89 16-02-2014 Senioren Ben Jongejan 1.49.58 04-12-2011 Neo-senioren Koen Verweij 1.50.02 04-12-2011 Junioren A Patrick Roest 1.51.51 07-12-2014 Junioren B Patrick Roest 1.56.07 13-01-2013 Junioren C Stan van Vliet 2.01.37 13-01-2018
Heren 3000 m. Masters Arjan Bakker 4.16.53 15-02-2014 Senioren Jan Blokhuijsen 3.50.67 07-12-2014 Neo-senioren Renz Rotteveel 3.50.22 04-12-2011 Junioren A Patrick Roest 3.53.87 07-12-2014 Junioren B Koen Verweij 4.01.97 06-01-2007 Junioren C Jos de Vos 4.29.41 15-01-2006
Heren 5000 m. Masters Piet Hijlkema 7.13.20 16-02-2014 Senioren Jan Blokhuijsen 6.32.26 26-11-2016 Neo-senioren Koen Verweij 6.36.73 03-12-2011 Junioren A Ralph de Haan 6.43.75 27-11-2005 Junioren B Wouter Mesker 7.23.73 05-02-2006 Junioren C Jos de Vos 7.50.32 19-11-2005
Heren 10.000 m. Masters Adriaan Provoost 15.58.18 18-02-2012 Senioren Jochem Uytdehaage 14.06.16 21-12-2003 Neo-senioren Tom Prinsen 14.19.39 21-12-2003 Junioren A Koen Lankhaar 15.10.92 6-02-1995 Junioren B Wouter Mesker 14.50.76 17-02-2007 Junioren C Rickardo Overheul 16.30.92 17-02-2007
Dames 500 m. Masters Anja Bollaart 42.45 14-12-2008 Senioren Mayon Kuipers 40.05 26-02-2011 Neo-senioren Tijn Ponjee 41.77 21-02-1999 Junioren A Sanne van der Star 40.26 14-02-2004 Junioren B Sanne van der Star 41.33 09-02-2003 Junioren C Evelien Vijn 42.82 13-01-2018
Dames 1000 m. Masters Anja Bollaart 1.26.98 14-12-2008 Senioren Sophie Nijman 1.19.92 26-02-2011 Neo-senioren Ingeborg Kroon 1.20.85 26-02-2011 Junioren A Inge Bervoets 1.23.28 26-02-2011 Junioren B Ireen Wüst 1.23.88 08-02-2003 Junioren C Natasja Bruintjes 1.27.29 08-02-2003
Dames 1500 m. Masters Monique Boerema 2.18.99 15-02-2014 Senioren Renate Groenewold 2.03.41 21-12-2003 Neo-senioren Yvonne Nauta 2.05.09 27-02-2011 Junioren A Leeyen Harteveld 2.08.45 12-01-2013 Leeyen in de 1e en Julia in de 2e rit van hetzelfde kwartet Junioren A Julia Berentschot 2.08.45 12-01-2013 Junioren B Sanneke de Neeling 2.05.87 13-01-2013 Junioren C Evelien Vijn 2.12.40 13-01-2018
Dames 3000 m. Masters Kaska Rogolska 4.43.41 16-02-2014 Senioren Gretha Smit 4.15.13 20-12-2003 Neo-senioren Moniek Kleinsman 4.30.20 20-12-2003 Junioren A Anja Borst 4.32.17 13-01-2001 Junioren B Laurine van Riessen 4.40.69 08-01-2005 Junioren C Dieke Hendriks 4.59.36 14-03-2015
Dames 5000 m. Masters Karen Teuling 8.16.61 27-02-2016 Senioren Gretha Smit 7.21.75 21-12-2003 Neo-senioren Moniek Kleinsman 7.52.79 21-12-2003 Junioren A Herma Meijer 8.25.38 7-12-1986 Junioren B Petra Grimbergen 8.26.82 7-12-1986
Dames 10.000 m. Masters -------------- Senioren Minke Haanstra 18.23.4 13-03-1986 Neo-senioren Anita van Son 18.22.0 13-03-1986 Junioren A -------------- Junioren B Marga Knoester 18.02.1 13-03-1986
Verbeteringen van baanrecords gaan terug tot 7-01-1995
TR = Track Record: is een baanrecord over alle categorien TRM = baanrecord masters TRS = baanrecord senioren TRN = baanrecord neo sen. TRA = baanrecord jun. A TRB = baanrecord jun. B TRC = baanrecord jun. C
___DATUM_________NAAM___________AFSTAND____TIJD____CAT._REC___OPMERKINGEN____ 13-01-2018 Stan van Vliet 1500 2.01.37 HC TRC Regio ZW Selectie 13-01-2018 Eveline Vijn 1500 2:12.40 DC TRC Regio ZW Selectie 13-01-2018 Evelien Vijn 500 42.82 DC TRC Regio ZW Selectie 26-11-2016 Jan Blokhuijsen 5000 6:32.26 HS TRS Eindhoven Trofee 28-02-2016 Jeremy Overheul 1500 2:05.71 HC TRC CK VIJC 28-02-2016 Jeremy Overheul 500 39.27 HC TRC CK VIJC 27-02-2016 Karen Teuling 5000 8:16.61 DM TRM GAK 5000m 02-01-2016 Jeremy Overheul 500 39.81 HC TRC Vierkamp EV-TB 14-03-2015 Dieke Hendriks 3000 4:59.36 DC TRC 14-03-2015 Jeremy Overheul 1500 2:05.89 HC TRC 07-12-2014 Jan Blokhuijsen kl.vk. 152.314 Eindhoven Trofee 07-12-2014 Jan Blokhuijsen 3000 3:50.67 HS TRS Eindhoven Trofee 07-12-2014 Patrick Roest 3000 3:53.87 HA TRA Eindhoven Trofee 07-12-2014 Patrick Roest 1500 1:51.51 HA TRA Eindhoven Trofee 23-02-2014 Vera Mallens 1500 2:14.36 DC 3-banenkampioenschap 23-02-2014 Vera Mallens 500 43.25 DC evenaring baanrecord 16-02-2014 Piet Hijlkema 5000 7:13.20 HM TRM NK Masters 2014 16-02-2014 Piet Hijlkema 1500 2:01.89 HM TRM NK Masters 2014 16-02-2014 Kaska Rogulska 3000 4:43.41 DM TRM NK Masters 2014 15-02-2014 Arjan Bakker 3000 4:16.53 HM TRM NK Masters 2014 15-02-2014 Monique Boerema 1500 2.18.99 DM TRM NK Masters 2014 13-01-2013 Patrick Roest 1500 1:56.07 HB TRB Regio ZW Selectie 13-01-2013 Sanneke de Neeling 1500 2:05.87 DB TRB Regio ZW Selectie 12-01-2013 Julia Berentschot 1500 2:08.45 DA TRA Regio ZW Selectie 12-01-2013 Leeyen Harteveld 1500 2:08.45 DA TRA Regio ZW Selectie 22-12-2012 Jelena Peeters kl.vk. 170.541 Belgisch Kampioenschap 18-02-2012 Adriaan Provoost 10000 15:55.90 HM TRM GAK 10000m 18-02-2012 Tialda Gerritsma 5000 9:08.54 DM TRM GAK 5000m 18-12-2011 Maarten v Oosterhout 1000 1:18.61 HC TRC GK Sprint 17-12-2011 Maarten v Oosterhout 1000 1:19.11 HC TRC GK Sprint 17-12-2011 Maarten v Oosterhout 500 39.82 HC TRC GK Sprint 04-12-2011 Renz Rotteveel 3000 3:50.22 HN TR Eindhoven Trofee 04-12-2011 Koen Verweij 1500 1:50.02 HN TRN Eindhoven Trofee 04-12-2011 Ben Jongejan 1500 1:49.58 HS TR Eindhoven Trofee 03-12-2011 Koen Verweij 5000 6:36.73 HN TRN Eindhoven Trofee 27-02-2011 Yvonne Nauta 1500 2:05.09 DN TRN Holland Cup 4 26-02-2011 Inge Bervoets 1000 1:23.28 DA TRA Holland Cup 4 26-02-2011 Ingeborg Kroon 1000 1:20.85 DN TRN Holland Cup 4 26-02-2011 Sophie Nijman 1000 1:19.92 DS TR Holland Cup 4 26-02-2011 Pim Schipper 500 36.50 HN TRN Holland Cup 4 26-02-2011 Mayon Kuipers 500 40.05 DN TR Holland Cup 4 19-02-2011 Anne Michiels 3000 5:00.82 DC TRC 08-01-2011 Kai Verbij 500 37.95 HB TRB Regio Selectie 07-02-2009 Maurice Vriend 1500 1:57.25 HB TRB Regio Selectie 07-02-2009 Maurice Vriend 500 38.15 HB TRB Regio Selectie 04-01-2009 Julia Berentschot 1500 2:17.84 DC TRC Regio Selectie 04-01-2009 Irene Schouten 1500 2:10.82 DB TRB Regio Selectie 14-12-2008 Anja Bollaart 1000 1:26.98 DM TRM GK Sprint 14-12-2008 Charlotte Bakker 1000 1:23.80 DA TRA GK Sprint 14-12-2008 Anja Bollaart 500 42.45 DM TRM GK Sprint 13-12-2008 Anja Bollaart 1000 1:29.44 DM TRM GK Sprint 13-12-2008 Anja Bollaart 500 43.36 DM TRM GK Sprint 30-11-2008 Ben Jongejan 3000 3:51.59 HS TR Eindhoven Trofee 2008 30-11-2008 Koen Verweij 3000 3:54.35 HA TRA Eindhoven Trofee 2008 17-02-2008 Annemarie Pasveer 3000 5:02.65 DC TRC GAK 3000m 17-02-2008 Lobke Blom 3000 5:03.06 DC TRC GAK 3000m 03-02-2008 Adriaan Provoost 10000 16:19.78 HM TRM GAK 10000m 26-01-2008 Anja Bollaart 1500 2:21.30 DM TRM GAK 1500m 15-12-2007 Hein Otterspeer 300 24.10 HA TR 20-10-2007 Stevan Aldershof 300 24.23 HS TR 03-03-2007 Anouk Fase 1500 2:20.10 DC TRC 17-02-2007 Wouter Mesker 10000 14:50.76 HB TRB GAK 10000m 17-02-2007 Rickardo Overheul 10000 16:30.92 HC TRC GAK 10000m 17-02-2007 Lobke Blom 5000 5:14.72 DC TRC GAK 5000m 10-02-2007 Joyce Lansbergen 1000 1:24.71 DA TRA Regio Selectie Sprint 10-02-2007 Koen Verweij 1000 1:15.72 HB TRB Regio Selectie Sprint 04-02-2007 Noor van der Ster 1000 1:32.38 DV TRM GK Sprint 04-02-2007 Noor van der Ster 500 45.75 DV TRM GK Sprint 27-01-2007 Noor van der Ster 1500 2:22.84 DV TRM 06-01-2006 Koen Verweij 3000 4:01.97 HB TRB Regio Sel. NK Jun. 26-11-2006 Mark Tuitert kl.vk. 152.584 HS Eindhoven Trofee 2006 26-11-2006 Gerard van Velde sp.vk. 144.600 HS Eindhoven Trofee 2006 26-11-2006 Ben Jongenjan 3000 3:53.07 HN TRN Eindhoven Trofee 2006 26-11-2006 Mark Tuitert 3000 3:52.73 HS TR Eindhoven Trofee 2006 25-11-2006 Wouter Olde Heuvel 5000 6:38.04 HN TRN Eindhoven Trofee 2006 25-11-2006 Stevin Hilbrands 1000 1:13.53 HA TRA Eindhoven Trofee 2006 25-11-2006 Gerard van Velde 1000 1:11.33 HS TRS Eindhoven Trofee 2006 25-11-2006 Tim Salomons 500 36.82 HN TRN Eindhoven Trofee 2006 25-11-2006 Gerard van Velde 500 36.22 HS TR Eindhoven Trofee 2006 19-02-2006 Jurgen van der Velden 500 39.85 HC TRC 11-02-2006 Chantal Brugmans 1500 2:10.97 DA TRA Land.Sel. NK Jun. 05-02-2006 Wouter Mesker 5000 7:23.73 HB TRS GAK 2006 05-02-2006 Noor van der Ster 3000 5:09.07 DV TRM GAK 2006 28-01-2006 Pim Schipper 500 38.31 HB TRB Regioselectie NK junioren 15-01-2006 Jos de Vos 3000 4:29.41 HC TRC 18-12-2005 Jos de Vos 1500 2:06.29 HC TRC 17-12-2005 Laurine van Riessen 300 26.03 DA TR Regioselectie Supersprint 17-12-2005 Laurine van Riessen 100 10.78 DA TR Regioselectie Supersprint 27-11-2005 Ralph de Haan 5000 6:43.75 HA TRA Eindhoven Afstandencup 27-11-2005 Beorn Nijenhuis 1000 1:11.02 HN TRN Eindhoven Afstandencup 27-11-2005 Wouter Olde Heuvel 1000 1:14.32 HA TRA Eindhoven Afstandencup 26-11-2005 Michel Mulder 500 37.30 HN TRN -evenaring Ehv.Afst.cup 23-10-2005 Jos de Vos 1500 2:07.11 HC TRC 19-11-2005 Jos de Vos 5000 7:50.32 HC TRC 20-02-2005 Noor van der Ster 3000 5:09.98 DV TRM GK Allround 2005 19-02-2005 Noor van der Ster 1500 2:25.26 DV TRM GK Allround 2005 06-02-2005 Adriaan Provoost 10000 16:30.36 HV TRM GAK 10000m 2005 08-01-2005 Laurine van Riessen 3000 4:40.69 DB TRB Regioselectie 12-12-2004 Natasja Bruintjes 3000 4:55.40 DB TRB 28-11-2004 Tom Prinsen kl.vk. 154.094 HN Eindhoven Trofee 2004 28-11-2004 Jan Bos sp.vk. 144.940 HS Eindhoven Trofee 2004 28-11-2004 Michael Kaatee 3000 3:58.96 HA TRA Eindhoven Trofee 2004 28-11-2004 Tom Prinsen 3000 3:53.30 HN TR Eindhoven Trofee 2004 28-11-2004 Jan Bos 1000 1:11.73 HS TR Eindhoven Trofee 2004 28-11-2004 Michael Kaatee 1500 1:51.76 HA TRA Eindhoven Trofee 2004 28-11-2004 Jan Bos 500 36.37 HS TR Eindhoven Trofee 2004 27-11-2004 Wouter Olde Heuvel 5000 6:53.96 HA TRA Eindhoven Trofee 2004 27-11-2004 Arjen van der Kieft 5000 6:38.82 HN TRN Eindhoven Trofee 2004 27-11-2004 Jan Bos 1000 1:11.75 HS TR Eindhoven Trofee 2004 27-11-2004 Jan Smeekens 500 36.96 HA TRA Eindhoven Trofee 2004 30-10-2004 Frouke Oonk 1000 1:21.27 DS TR 16-10-2004 Frouke Oonk 1000 1:21.60 DS TR 07-03-2004 Kees Vervoort 1500 2:07.47 HC TRC GK Jun C 21-02-2004 Marja Smies 1500 2:26.73 DV TRM 21-02-2004 Marja Smies 500 46.56 DV TRM 14-02-2004 Sanne van der Star 500 40.26 DA TRA Regio Afst. Cup 07-02-2004 Frouke Oonk 1000 1:22.30 DS TR 24-01-2004 Luc Heynens 1500 2:08.60 HC TRC GAK 1500m 10-01-2004 Margot Boer 500 41.71 DA TRA Regioselectie 28-12-2003 Frouke Oonk 500 40.13 DS TR 21-12-2003 Jochem UYtdehaage groot 4kamp 156.803 HS TR NK Allround 2003 21-12-2003 Jochem Uytdehaage 10000 14:06.16 HS TR NK Allround 2003 21-12-2003 Tom Prinsen 10000 14:19.39 HN TRN NK Allround 2003 21-12-2003 Gretha Smit 5000 7:21.75 DS TR NK Allround 2003 21-12-2003 Moniek Kleinsman 5000 7:52.79 DN TRN NK Allround 2003 21-12-2003 Mark Tuitert 1500 1:50.23 HS TR NK Allround 2003 21-12-2003 Renate Groenewold 1500 2:03.41 DS TR NK Allround 2003 21-12-2003 Moniek Kleinsman 1500 2:07.08 DN TRN NK Allround 2003 20-12-2003 Jochem Uytdehaage 5000 6:36.05 HS TR NK Allround 2003 20-12-2003 Tom Prinsen 5000 6:49.66 HN TRN NK Allround 2003 20-12-2003 Gretha Smit 3000 4:15.13 DS TR NK Allround 2003 20-12-2003 Moniek Kleinsman 3000 4:30.20 DN TRN NK Allround 2003 20-12-2003 Wieteke Cramer 500 40.67 DS TRN NK Allround 2003 14-12-2003 Annamarie Thomas 1500 2:06.33 DS TR
30-11-2003 Ralf van der Rijst kl.vk. 154.870 HS Eindhoven Trofee 2003 30-11-2003 Jacques de Koning sp.vk. 146.995 HS Eindhoven Trofee 2003 30-11-2003 Tom Prinsen 3000 3:58.34 HN Eindhoven Trofee 2003 30-11-2003 Ralf van der Rijst 3000 3:54.57 HS Eindhoven Trofee 2003 30-11-2003 Jacques de Koning 1000 1:12.66 HS Eindhoven Trofee 2003 30-11-2003 Remco Olde Heuvel 1000 1:12.34 HN Eindhoven Trofee 2003 30-11-2003 Tom Prinsen 1500 1:50.41 HN Eindhoven Trofee 2003 30-11-2003 Ralf van der Rijst 1500 1:50.41 HS Eindhoven Trofee 2003 30-11-2003 Remco Olde Heuvel 500 37.30 HN Eindhoven Trofee 2003 29-11-2003 Ralf van der Rijst 5000 6:46.42 HS Eindhoven Trofee 2003 29-11-2003 Arjen van der Kieft 5000 6:58.82 HA Eindhoven Trofee 2003 29-11-2003 Jacques de Koning 1000 1:13.79 HS Eindhoven Trofee 2003 09-11-2003 Natasja Bruintjes 3000 4:58.83 DB 09-02-2003 Tijn Ponjee sp.vk. 164.750 DS Land.Selectie NK Sprint 09-02-2003 Tijn Ponjee 500 40.79 DS Land.Selectie NK Sprint 09-02-2003 Sanne van der Star 500 41.33 DB Land.Selectie NK Sprint 08-02-2003 Annelies van de Ploeg1000 1:23.59 DN Land.Selectie NK Sprint 08-02-2003 Myrke Mulder 1000 1:25.88 DA Land.Selectie NK Sprint 08-02-2003 Ireen Wüst 1000 1:23.88 DB Land.Selectie NK Sprint 08-02-2003 Natasja Bruintjes 1000 1:27.29 DC Land.Selectie NK Sprint 08-02-2003 Sanne van der Star 500 41.43 DB Land.Selectie NK Sprint 19-01-2003 Natasja Bruintjes 500 43.25 DC 14-12-2002 Michael Kaatee 1000 1:17.27 HB Regioselectie Sprint 14-12-2002 Margot Boer 1000 1:24.16 DB Regioselectie Sprint 14-12-2002 Natasja Bruintjes 500 43.70 DC Regioselectie Sprint 14-12-2002 Sanne van der Star 500 41.66 DB Regioselectie Sprint 08-12-2002 Michael Poot 100 10.10 HA Regioselectie Supersprint 07-12-2002 Annette Gerritsen 300 26.37 DB Regioselectie Supersprint 07-12-2002 Annette Gerritsen 100 10.99 DB Regioselectie Supersprint 01-12-2002 Jacques de Koning sp.vk. 149.635 Eindhoven Trofee 2002 01-12-2002 Simon Kuipers 1500 1:54.13 HN Eindhoven Trofee 2002 01-12-2002 Jacques de Koning 500 37.34 HN Eindhoven Trofee 2002 30-11-2002 Remco Olde Heuvel 5000 7:00.69 HA Eindhoven Trofee 2002 30-11-2002 Jeroen Hairwassers 1000 1:14.45 HA Eindhoven Trofee 2002 30-11-2002 Beorn Nijenhuis 1000 1:14.37 HA Eindhoven Trofee 2002 30-11-2002 Jacques de Koning 500 37.42 HN Eindhoven Trofee 2002 30-11-2002 Beorn Nijenhuis 500 37.56 HA Eindhoven Trofee 2002 24-11-2002 Frouke Oonk 1500 2:10.74 DS 24-11-2002 Maaike Head 1500 2:13.57 DA 24-11-2002 Natasja Bruintjes 1500 2:20.61 DC 10-11-2002 Natasja Bruintjes 1500 2:22.92 DC 03-11-2002 Natasja Bruintjes 500 43.73 DC 26-10-2002 Ireen Wüst 1500 2:13.03 DB 16-03-2002 Sjoerd Geraets 500 40.15 HC 16-03-2002 Natasja Bruintjes 500 43.90 DC 02-03-2002 Maaike Head 1500 2:14.50 DA 25-02-2002 Marje Smies-Oenema 1000 1:34.46 DV 10-02-2002 Marcoen Scholten 10000 16:31.62 HV 10-02-2002 Aite de Jong-Ruben 5000 9:19.57 DVB 19-01-2002 Tijn Ponjee 3000 4:36.71 DS 12-01-2002 Arjen van der Kieft 3000 4:03.51 HB Regio-Selectie 02-12-2001 Tom Prinsen 3000 4:03.45 HA Eindhoven Cup 02-12-2001 Beorn Nijenhuis 1500 1:54.41 HA Eindhoven Cup 01-12-2001 Tom Prinsen 5000 7:06.62 HA Eindhoven Cup 01-12-2001 Beorn Nijenhuis 500 38.35 HA Eindhoven Cup 17-11-2001 Sjoerd Geraets 1500 2:11.10 HC 11-11-2001 Ireen Wüst 500 42.79 DB 28-10-2001 Ireen Wüst 1000 1:25.89 DB 27-10-2001 Ireen Wüst 1500 2:13.53 DB 13-10-2001 Erik Hairwassers 100 10.33 HS 04-03-2001 Janneke Winkel kl.vk. 181.114 Gew.Kamp.Allround 04-03-2001 Janneke Winkel 1000 1:26.50 DA Gew.Kamp.Allround 03-03-2001 Eelco Bakermans 3000 4:07.15 HA Gew.Kamp.Allround 25-02-2001 Twan den Braber 10000 16:39.48 HV 21-01-2001 Jeroen Hairwassers 300 24.45 HS 18-01-2001 Jan Berkhout 3000 4:22.78 HV NK-Veteranen 18-01-2001 Rita Luten-Hekman 1500 2:26.91 DV NK-Veteranen 17-01-2001 Willem Voorneveld 1500 2:04.89 HV NK-Veteranen 13-01-2001 Arjen van der Kieft 3000 4:12.54 HB Regio-Selectie 13-01-2001 Anja Borst 3000 4:32.17 DA Regio-Selectie 13-01-2001 Paulien van Deutekom 3000 4:36.66 DN Regio-Selectie 13-01-2001 Anja Borst 500 42.15 DA Regio-Selectie 03-12-2000 Marja Smies 1500 2:29.80 DV 03-12-2000 Ireen Wust 1500 2:24.47 DC 03-12-2000 Maaike Head 1500 2:16.53 DB 03-12-2000 Ids Postma kl.vk. 156.262 Eindhoven Cup 03-12-2000 Bas Brusche sp.vk. 150.700 Eindhoven Cup 03-12-2000 Ids Postma 3000 4:02.41 HS Eindhoven Cup 03-12-2000 Jacques de Koning 1500 1:57.60 HA Eindhoven Cup 03-12-2000 Yuri Solinger 1500 1:54.52 HN Eindhoven Cup 03-12-2000 Ids Postma 1500 Alg 1:52.60 HS Eindhoven Cup 02-12-2000 Tom Prinsen 5000 7:07.11 HA Eindhoven Cup 02-12-2000 Ids Postma 5000 Alg 6:51.98 HS Eindhoven Cup 02-12-2000 Hans Janssen 1000 1:19.27 HV Eindhoven Cup 02-12-2000 Jochem Uytdehaage 1000 Alg 1:14.53 HS Eindhoven Cup 02-12-2000 Emese Hunyady 1000 Alg 1:22.41 DS Eindhoven Cup 02-12-2000 Hans Janssen 500 39.65 HV Eindhoven Cup 02-12-2000 Simon Kuipers 500 38.73 HA Eindhoven Cup 02-12-2000 Erben Wennemars 500 Alg 36.41 HS Eindhoven Cup 25-11-2000 Beorn Nijenhuis 1000 1:18.17 HB Regio-Selectie 25-11-2000 Margot Boer 1000 1:28.42 DC Regio-Selectie 25-11-2000 Annette Gerritsen 500 43.98 DC Regio-Selectie 05-11-2000 Erik Hairwassers 100 10.39 HS 04-11-2000 Christian Breuer 500 37.70 HS 28-10-2000 Beorn Nijenhuis 1500 1:58.26 HB 28-10-2000 Beorn Nijenhuis 500 38.44 HB 22-10-2000 Marja Smies 500 47.36 DV 11-03-2000 Saskia van Bijnen 500 45.99 DC 05-03-2000 Claudia van Heel 5000 8:35.00 DS 13-02-2000 Marja Smies 1000 1:34.83 DV 23-01-2000 Marja Smies 500 48.64 DV 22-01-2000 Saskia Hairwassers 3000 5:17.76 DC 09-01-2000 Alfred de Bruin 3000 4:10.46 HA Regio-Selektie 09-01-2000 Beorn Nijenhuis 1500 2:00.60 HB Regio-Selektie 02-01-2000 Marja Smies 1000 1:38.00 DV 18-12-1999 Jeroen Hairwassers 500 37.86 HN 18-12-1999 Beorn Nijenhuis 1500 2:02.81 HB 18-12-1999 Beorn Nijenhuis 500 39.88 HB 28-11-1999 Sicco Janmaat kl.vk. 158.482 Eindhoven Cup 28-11-1999 Sicco Janmaat 3000 4:00.94 HN Eindhoven Cup 28-11-1999 Jochem Uytdehaage 1500 1:54.70 HS Eindhoven Cup 28-11-1999 Dennis van der Gun 1500 1:54.96 HN Eindhoven Cup 28-11-1999 Teunis Hoefnagel 500 38.89 HA Eindhoven Cup 27-11-1999 Sicco Janmaat 5000 6:52.40 HN Eindhoven Cup 27-11-1999 Jochem Uytdehaage 5000 6:54.59 HS Eindhoven Cup 27-11-1999 Teunis Hoefnagel 1000 1:17.94 HA Eindhoven Cup 27-11-1999 Arjan Samplonius 500 39.20 HA Eindhoven Cup 07-03-1999 Frouke Oonk 1000 1:22.85 DS 06-03-1999 Frouke Oonk 500 40.87 DS 21-02-1999 Tijn Ponjee sp.vk. 168.810 DN KNSB Sprint Cup 21-02-1999 JeroenHairwassers sp.vk. 151.340 HN KNSB Sprint Cup 21-02-1999 Beorn Nijenhuis 1000 1:20.54 HC KNSB Sprint Cup 21-02-1999 Rutmer van Weringh 1000 1:19.93 HB KNSB Sprint Cup 21-02-1999 Beorn Nijenhuis 500 40.72 HC KNSB Sprint Cup 21-02-1999 Anja Borst 1000 1:26.83 DB KNSB Sprint Cup 21-02-1999 Yvonne Hijgenaar 1000 1:28.03 DA KNSB Sprint Cup 21-02-1999 Anja Borst 500 42.95 DB KNSB Sprint Cup 21-02-1999 Yvonne Hijgenaar 500 42.56 DA KNSB Sprint Cup 21-02-1999 Tijn Ponjee 500 41.77 DN KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Beorn Nijenhuis 1000 1:20.70 HC KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Rutmer van Weringh 1000 1:20.25 HB KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Alexander Oltrop 1000 1:18.01 HA KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Arnout Coenen 1000 1:14.71 HS KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Jeroen Hairwassers 1000 Alg 1:14.69 HN KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Beorn Nijenhuis 500 41.09 HC KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Arnout Coenen 500 37.96 HS KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Jeroen Hairwassers 500 Alg 37.87 HN KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Anja Borst 1000 1:26.83 DB KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Yvonne Hijgenaar 1000 1:28.03 DA KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Leontine v Meggelen 1000 1:24.45 DS KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Tijn Ponjee 1000 Alg 1:24.24 DN KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Anja Borst 500 43.46 DB KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Yvonne Hijgenaar 500 43.10 DA KNSB Sprint Cup 20-02-1999 Yvonne Leever 500 Alg 41.75 DS KNSB Sprint Cup 27-12-1998 Tijn Ponjee 300 27.82 DN 20-12-1998 Maaike Head 1000 1.33.31 DC 20-12-1998 Marja Oenema-Smies 500 49.24 DV 13-12-1998 Tijn Ponjee 1500 2.11.71 DN Regio-selectie 29-11-1998 Jochem Uytdehaage kl.vk. 161.316 Eindhoven Cup 29-11-1998 Dennis van der Gun 3000 4.05.25 HN Eindhoven Cup 29-11-1998 Jochem Uytdehaage 3000 4.02.55 HS Eindhoven Cup 29-11-1998 Arnout Coenen sp.vk. 154.295 Eindhoven Cup 29-11-1998 André Vreugdenhil 1500 1.56.64 HN Eindhoven Cup 29-11-1998 Jochem Uytdehaage 1500 1.56.08 HS Eindhoven Cup 29-11-1998 Arnold van der Poel 500 38.15 HS Eindhoven Cup 28-11-1998 Jeroen Hairwassers 1000 1.17.49 HN Eindhoven Cup 07-11-1998 Maaike Head 1500 2.27.81 DC 08-03-1998 Eelco Bakermans 1500 2.11.40 HC Gew.Kamp. 08-03-1998 Frouke Oonk 1500 2.12.13 DN 08-03-1998 Frouke Oonk 500 41.85 DN 14-02-1998 Eelco Bakermans 1500 2.11.84 HC 31-01-1998 Marloes Verschoor 300 28.75 DB Sel.NK Supersprint 31-01-1998 Marloes Verschoor 100 11.64 DB Sel.NK Supersprint 25-01-1998 Eelco Bakermans 1000 1.26.28 HC Clubkamp.IJCE 10-01-1998 Judith Straathof 3000 4.38.18 DN Regio selectie 10-01-1998 Eeuwoud v.d. Heuvel 3000 4.18.36 HB Regio selectie 30-11-1997 Jelmer Beulenkamp 3000 4.09.18 HN Eindhoven Cup 30-11-1997 Jelmer Beulenkamp 1500 1.56.83 HN Eindhoven Cup 30-11-1997 Dennis van der Gun 1500 1.57.63 HA Eindhoven Cup 30-11-1997 Arnold van der Poel 1000 1.16.38 HS Eindhoven Cup 30-11-1997 Andre Zonderland 1000 1.17.53 HN Eindhoven Cup 30-11-1997 Jan Kootstra 1000 1.18.39 HA Eindhoven Cup 30-11-1997 Andre Zonderland 500 38.56 HN Eindhoven Cup 30-11-1997 Jan Kootstra 500 39.21 HA Eindhoven Cup 29-11-1997 Jelmer Beulenkamp 5000 7.03.81 HN Eindhoven Cup 29-11-1997 Jan Kootstra 1000 1.18.63 HA Eindhoven Cup 05-01-1997 Suzanne van Buijsen 500 46.18 DC Land.Sel.NKsprint 05-01-1997 Jan Kootstra 1000 1.18.81 HA Land.Sel.NKsprint 05-01-1997 Raymond Barendse 500 39.95 HB Land.Sel.NKsprint 04-01-1997 Suzanne van Buijsen 1000 1.33.60 DC Land.Sel.NKsprint 04-01-1997 Jan Kootstra 1000 1.19.13 HA Land.Sel.NKsprint 04-01-1997 Hans Janssen 500 39.72 HV Land.Sel.NKsprint 04-01-1997 Wieteke Cramer 1000 1.27.87 DB Land.Sel.NKsprint 04-01-1997 Raymond Barendse 500 40.10 HB Land.Sel.NKsprint 23-11-1996 Hans Janssen 1000 1.21.03 HV Staff Planning 23-11-1996 Hans Janssen 500 40.20 HV Staff Planning 26-11-1995 Bob de Jong 3000 4.10.85 HA Staff Planning 26-11-1995 Jan Bos 1000 1.17.88 HN Staff Planning 26-02-1995 Koen Lankhaar 10000 15.10.92 HA 26-02-1995 Ruud Aerts 5000 8.25.84 HC 26-02-1995 Carla Jordan 5000 9.47.21 DV 25-02-1995 Jean-Pierre Verstraten 500 42.30 HC 18-02-1995 Carla Jordan 500 49.27 DV 30-01-1995 Frouke Oonk 1000 1.28.41 DA 08-01-1995 Sandra 't Hart 1000 1.28.17 DN 07-01-1995 Renate Groenewold 1000 1.28.48 DA evenaring 07-01-1995 Andrea Nuyt 1000 1.28.18 DN 07-01-1995 Wieteke Cramer 500 46.20 DC gecorr.handtijd