Baanrecords IJssportcentrum Eindhoven (17.6 m boven zeeniveau)

Heren: 
   100 m      Michael Poot              10.10   08-12-2002 
   300 m      Hein Otterspeer           24.10   15-12-2007 
   500 m      Gerard van Velde          36.22   25-11-2006
  1000 m      Beorn Nijenhuis         1.11.02   27-11-2005
  1500 m      Ben Jongejan            1.49.58   04-12-2011
  3000 m      Renz Rotteveel          3.50.22   04-12-2011 
  5000 m      Jan Blokhuijsen         6.32.26   26-11-2016
 10000 m      Jochem Uytdehaage      14.06.16   21-12-2003 
 groot 4kamp  Jochem Uytdehaage   pnt 156.803   21-12-2003
 klein 4kamp  Jan Blokhuijsen     pnt 152.314   07-12-2014 
sprint 4kamp  Gerard van Velde    pnt 144.600   26-11-2006 

 groot 4kamp  puntentotaal    500m - 5000m - 1500m -10000m
 klein 4kamp  puntentotaal    500m - 3000m - 1500m - 5000m
sprint 4kamp  puntentotaal    100m -  500m -  100m -  500m

Dames:
   100 m      Laurine van Riessen       10.78   17-12-2005 
   300 m      Laurine van Riessen       26.03   17-12-2005 
   500 m      Mayon Kuipers             40.05   26-02-2011 
  1000 m      Sophie Nijman           1.19.92   26-02-2011 
  1500 m      Renate Groenewold       2.03.41   21-12-2003 
  3000 m      Gretha Smit             4.15.13   20-12-2003 
  5000 m      Gretha Smit             7.21.75   21-12-2003 
 10000 m      Marga Knoester         18.02.10   13-03-1986 
 klein 4kamp  Jelena Peeters      pnt 170.541   22-12-2012
sprint 4kamp  Tijn Ponjee         pnt 164.750   09-02-2003

 klein 4kamp  puntentotaal    500m - 1500m - 1000m - 3000m
sprint 4kamp  puntentotaal    100m -  500m -  100m -  500m

Records per leeftijdscategorie: 

Heren:
500 m. 
Masters       Hans Janssen              39.65   02-12-2000 
Senioren      Gerard van Velde          36.22   25-11-2006 
Neo-senioren  Pim Schipper              36.50   26-02-2011
Junioren A    Jan Smeekens              36.96   27-11-2004 
Junioren B    Kai Verbij                37.95   08-01-2011 
Junioren C    Jeremy Overheul           39.27   28-02-2016 

1000 m. 
Masters       Hans Janssen            1.19.27   02-12-2000 
Senioren      Gerard van Velde        1.11.33   25-11-2006 
Neo-senioren  Beorn Nijenhuis         1.11.02   27-11-2005 
Junioren A    Stevin Hilbrands        1.13.53   25-11-2006 
Junioren B    Koen Verweij            1.15.72   10-02-2007 
Junioren C    Maarten van Oosterhout  1.18.61   18-12-2011 

1500 m.
Masters       Piet Hijlkema           2.01.89   16-02-2014 
Senioren      Ben Jongejan            1.49.58   04-12-2011 
Neo-senioren  Koen Verweij            1.50.02   04-12-2011 
Junioren A    Patrick Roest           1.51.51   07-12-2014 
Junioren B    Patrick Roest           1.56.07   13-01-2013 
Junioren C    Stan van Vliet          2.01.37   13-01-2018 

3000 m. 
Masters       Arjan Bakker            4.16.53   15-02-2014 
Senioren      Jan Blokhuijsen         3.50.67   07-12-2014 
Neo-senioren  Renz Rotteveel          3.50.22   04-12-2011 
Junioren A    Patrick Roest           3.53.87   07-12-2014 
Junioren B    Koen Verweij            4.01.97   06-01-2007 
Junioren C    Jos de Vos              4.29.41   15-01-2006 

5000 m. 
Masters       Piet Hijlkema           7.13.20   16-02-2014 
Senioren      Jan Blokhuijsen         6.32.26   26-11-2016 
Neo-senioren  Koen Verweij            6.36.73   03-12-2011 
Junioren A    Ralph de Haan           6.43.75   27-11-2005 
Junioren B    Wouter Mesker           7.23.73   05-02-2006 
Junioren C    Jos de Vos              7.50.32   19-11-2005 

10.000 m. 
Masters       Adriaan Provoost       15.58.18   18-02-2012 
Senioren      Jochem Uytdehaage      14.06.16   21-12-2003 
Neo-senioren  Tom Prinsen            14.19.39   21-12-2003 
Junioren A    Koen Lankhaar          15.10.92    6-02-1995 
Junioren B    Wouter Mesker          14.50.76   17-02-2007 
Junioren C    Rickardo Overheul      16.30.92   17-02-2007 

Dames:
500 m. 
Masters       Anja Bollaart             42.45   14-12-2008 
Senioren      Mayon Kuipers             40.05   26-02-2011 
Neo-senioren  Tijn Ponjee               41.77   21-02-1999 
Junioren A    Sanne van der Star        40.26   14-02-2004 
Junioren B    Sanne van der Star        41.33   09-02-2003 
Junioren C    Evelien Vijn              42.82   13-01-2018

1000 m.
Masters       Anja Bollaart           1.26.98   14-12-2008 
Senioren      Sophie Nijman           1.19.92   26-02-2011 
Neo-senioren  Ingeborg Kroon          1.20.85   26-02-2011 
Junioren A    Inge Bervoets           1.23.28   26-02-2011 
Junioren B    Ireen Wüst              1.23.88   08-02-2003 
Junioren C    Natasja Bruintjes       1.27.29   08-02-2003 

1500 m. 
Masters       Monique Boerema         2.18.99   15-02-2014 
Senioren      Renate Groenewold       2.03.41   21-12-2003 
Neo-senioren  Yvonne Nauta            2.05.09   27-02-2011 
Junioren A    Leeyen Harteveld        2.08.45   12-01-2013 1e rit kwartet
Junioren A    Julia Berentschot       2.08.45   12-01-2013 2e rit zelfde kwartet
Junioren B    Sanneke de Neeling      2.05.87   13-01-2013 
Junioren C    Evelien Vijn            2.12.40   13-01-2018 

3000 m. 
Masters       Kaska Rogolska          4.43.41   16-02-2014 
Senioren      Gretha Smit             4.15.13   20-12-2003 
Neo-senioren  Moniek Kleinsman        4.30.20   20-12-2003 
Junioren A    Anja Borst              4.32.17   13-01-2001 
Junioren B    Laurine van Riessen     4.40.69   08-01-2005 
Junioren C    Dieke Hendriks          4.59.36   14-03-2015

5000 m. 
Masters       Karen Teuling           8.16.61   27-02-2016 
Senioren      Gretha Smit             7.21.75   21-12-2003 
Neo-senioren  Moniek Kleinsman        7.52.79   21-12-2003 
Junioren A    Herma Meijer            8.25.38    7-12-1986 
Junioren B    Petra Grimbergen        8.26.82    7-12-1986 

10.000 m. 
Masters   
Senioren      Minke Haanstra         18.23.4    13-03-1986 
Neo-senioren  Anita van Son          18.22.0    13-03-1986 
Junioren A 
Junioren B    Marga Knoester         18.02.1    13-03-1986 (¥2002)


Verbeteringen baanrecords vanaf   7-01-1995 
___DATUM_____NAAM________________AFSTAND_____TIJD__CAT.__OPMERKINGEN____ 
07-01-1995  Wieteke Cramer         500      46.20   DC   gecorr.handtijd 
07-01-1995  Andrea Nuyt           1000    1.28.18   DN 
07-01-1995  Renate Groenewold     1000    1.28.48   DA   evenaring 
08-01-1995  Sandra 't Hart        1000    1.28.17   DN 
30-01-1995  Frouke Oonk           1000    1.28.41   DA 
18-02-1995  Carla Jordan           500      49.27   DV 
25-02-1995  Jean-Pierre Verstraten 500      42.30   HC 
26-02-1995  Carla Jordan          5000    9.47.21   DV 
26-02-1995  Ruud Aerts            5000    8.25.84   HC 
26-02-1995  Koen Lankhaar        10000   15.10.92   HA 
26-11-1995  Jan Bos               1000    1.17.88   HN  Staff Planning 
26-11-1995  Bob de Jong           3000    4.10.85   HA      " " 
23-11-1996  Hans Janssen           500      40.20   HV  STAFF PLANNING 
23-11-1996  Hans Janssen          1000    1.21.03   HV      " " 
04-01-1997  Raymond Barendse       500      40.10   HB  Land.Sel.NKspr 
04-01-1997  Wieteke Cramer        1000    1.27.87   DB      " " 
04-01-1997  Hans Janssen           500      39.72   HV      " " 
04-01-1997  Jan Kootstra          1000    1.19.13   HA      " " 
04-01-1997  Suzanne van Buijsen   1000    1.33.60   DC      " " 
05-01-1997  Raymond Barendse       500      39.95   HB      " " 
05-01-1997  Jan Kootstra          1000    1.18.81   HA      " " 
05-01-1997  Suzanne van Buijsen    500      46.18   DC      " " 
29-11-1997  Jan Kootstra          1000    1.18.63   HA  Eindhoven Cup 
29-11-1997  Jelmer Beulenkamp     5000    7.03.81   HN      " " 
30-11-1997  Jan Kootstra           500      39.21   HA      " " 
30-11-1997  Andre Zonderland       500      38.56   HN      " " 
30-11-1997  Jan Kootstra          1000    1.18.39   HA      " " 
30-11-1997  Andre Zonderland      1000    1.17.53   HN      " " 
30-11-1997  Arnold van der Poel   1000    1.16.38   HS      " " 
30-11-1997  Dennis van der Gun    1500    1.57.63   HA      " " 
30-11-1997  Jelmer Beulenkamp     1500    1.56.83   HN      " " 
30-11-1997  Jelmer Beulenkamp     3000    4.09.18   HN      " " 
10-01-1998  Eeuwoud v.d. Heuvel   3000    4.18.36   HB  Regio selectie 
10-01-1998  Judith Straathof      3000    4.38.18   DN      " " 
25-01-1998  Eelco Bakermans       1000    1.26.28   HC  Clubkamp.IJCE 
31-01-1998  Marloes Verschoor      100      11.64   DB  Sel.NK Superspr 
31-01-1998  Marloes Verschoor      300      28.75   DB      " " 
14-02-1998  Eelco Bakermans       1500    2.11.84   HC 
08-03-1998  Frouke Oonk            500      41.85   DN 
08-03-1998  Frouke Oonk           1500    2.12.13   DN 
08-03-1998  Eelco Bakermans       1500    2.11.40   HC Gew.Kamp. 
07-11-1998  Maaike Head           1500    2.27.81   DC  
28-11-1998  Jeroen Hairwassers    1000    1.17.49   HN Eindhoven Cup 
29-11-1998  Arnold van der Poel    500      38.15   HS Eindhoven Cup 
29-11-1998  Jochem Uytdehaage     1500    1.56.08   HS Eindhoven Cup 
29-11-1998  André Vreugdenhil     1500    1.56.64   HN Eindhoven Cup 
29-11-1998  Arnout Coenen         sp.vk.  154.295      Eindhoven Cup 
29-11-1998  Jochem Uytdehaage     3000    4.02.55   HS Eindhoven Cup 
29-11-1998  Dennis van der Gun    3000    4.05.25   HN Eindhoven Cup 
29-11-1998  Jochem Uytdehaage     kl.vk.  161.316      Eindhoven Cup 
13-12-1998  Tijn Ponjee           1500    2.11.71   DN Regio-selectie
20-12-1998  Marja Oenema-Smies    500       49.24   DV
20-12-1998  Maaike Head           1000    1.33.31   DC
27-12-1998  Tijn Ponjee           300       27.82   DN
20-02-1999  Yvonne Leever         500 Alg   41.75   DS KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Yvonne Hijgenaar      500       43.10   DA KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Anja Borst            500       43.46   DB KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Tijn Ponjee          1000 Alg 1:24.24   DN KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Leontine v Meggelen  1000     1:24.45   DS KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Yvonne Hijgenaar     1000     1:28.03   DA KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Anja Borst           1000     1:26.83   DB KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Jeroen Hairwassers    500 Alg   37.87   HN KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Arnout Coenen         500       37.96   HS KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Beorn Nijenhuis       500       41.09   HC KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Jeroen Hairwassers   1000 Alg 1:14.69   HN KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Arnout Coenen        1000     1:14.71   HS KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Alexander Oltrop     1000     1:18.01   HA KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Rutmer van Weringh   1000     1:20.25   HB KNSB Sprint Cup
20-02-1999  Beorn Nijenhuis      1000     1:20.70   HC KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Tijn Ponjee           500       41.77   DN KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Yvonne Hijgenaar      500       42.56   DA KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Anja Borst            500       42.95   DB KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Yvonne Hijgenaar     1000     1:28.03   DA KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Anja Borst           1000     1:26.83   DB KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Beorn Nijenhuis       500       40.72   HC KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Rutmer van Weringh   1000     1:19.93   HB KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Beorn Nijenhuis      1000     1:20.54   HC KNSB Sprint Cup
21-02-1999  JeroenHairwassers     sp.vk.  151.340   HN KNSB Sprint Cup
21-02-1999  Tijn Ponjee           sp.vk.  168.810   DN KNSB Sprint Cup (Start)
06-03-1999  Frouke Oonk           500      40.87    DS
07-03-1999  Frouke Oonk          1000    1:22.85    DS
27-11-1999  Arjan Samplonius      500       39.20   HA Eindhoven Cup 
27-11-1999  Teunis Hoefnagel     1000     1:17.94   HA Eindhoven Cup 
27-11-1999  Jochem Uytdehaage    5000     6:54.59   HS Eindhoven Cup 
27-11-1999  Sicco Janmaat        5000     6:52.40   HN Eindhoven Cup 
28-11-1999  Teunis Hoefnagel      500       38.89   HA Eindhoven Cup
28-11-1999  Dennis van der Gun   1500     1:54.96   HN Eindhoven Cup 
28-11-1999  Jochem Uytdehaage    1500     1:54.70   HS Eindhoven Cup 
28-11-1999  Sicco Janmaat        3000     4:00.94   HN Eindhoven Cup 
28-11-1999  Sicco Janmaat        kl.vk.   158.482      Eindhoven Cup 
18-12-1999  Beorn Nijenhuis       500       39.88   HB
18-12-1999  Beorn Nijenhuis      1500     2:02.81   HB 
18-12-1999  Jeroen Hairwassers    500       37.86   HN
02-01-2000  Marja Smies          1000     1:38.00   DV
09-01-2000  Beorn Nijenhuis      1500     2:00.60   HB Regio-Selektie
09-01-2000  Alfred de Bruin      3000     4:10.46   HA Regio-Selektie
22-01-2000  Saskia Hairwassers   3000     5:17.76   DC
23-01-2000  Marja Smies           500       48.64   DV
13-02-2000  Marja Smies          1000     1:34.83   DV
05-03-2000  Claudia van Heel     5000     8:35.00   DS 
11-03-2000  Saskia van Bijnen     500       45.99   DC 
22-10-2000  Marja Smies           500       47.36   DV
28-10-2000  Beorn Nijenhuis       500       38.44   HB
28-10-2000  Beorn Nijenhuis      1500     1:58.26   HB
04-11-2000  Christian Breuer      500       37.70   HS
05-11-2000  Erik Hairwassers      100       10.39   HS
25-11-2000  Annette Gerritsen     500       43.98   DC Regio-Selectie
25-11-2000  Margot Boer          1000     1:28.42   DC Regio-Selectie
25-11-2000  Beorn Nijenhuis      1000     1:18.17   HB Regio-Selectie
02-12-2000  Erben Wennemars       500 Alg   36.41   HS Eindhoven Cup opening
02-12-2000  Simon Kuipers         500       38.73   HA Eindhoven Cup
02-12-2000  Hans Janssen          500       39.65   HV Eindhoven Cup
02-12-2000  Emese Hunyady        1000 Alg 1:22.41   DS Eindhoven Cup opening
02-12-2000  Jochem Uytdehaage    1000 Alg 1:14.53   HS Eindhoven Cup
02-12-2000  Hans Janssen         1000     1:19.27   HV Eindhoven Cup
02-12-2000  Ids Postma           5000 Alg 6:51.98   HS Eindhoven Cup
02-12-2000  Tom Prinsen          5000     7:07.11   HA Eindhoven Cup
03-12-2000  Ids Postma           1500 Alg 1:52.60   HS Eindhoven Cup
03-12-2000  Yuri Solinger        1500     1:54.52   HN Eindhoven Cup
03-12-2000  Jacques de Koning    1500     1:57.60   HA Eindhoven Cup
03-12-2000  Ids Postma           3000     4:02.41   HS Eindhoven Cup
03-12-2000  Bas Brusche          sp.vk.   150.700      Eindhoven Cup
03-12-2000  Ids Postma           kl.vk.   156.262      Eindhoven Cup
03-12-2000  Maaike Head          1500     2:16.53   DB
03-12-2000  Ireen Wust           1500     2:24.47   DC
03-12-2000  Marja Smies          1500     2:29.80   DV
13-01-2001  Anja Borst            500       42.15   DA Regio-Selectie
13-01-2001  Paulien van Deutekom 3000     4:36.66   DN Regio-Selectie
13-01-2001  Anja Borst           3000     4:32.17   DA Regio-Selectie
13-01-2001  Arjen van der Kieft  3000     4:12.54   HB Regio-Selectie
17-01-2001  Willem Voorneveld    1500     2:04.89   HV NK-Veteranen  
18-01-2001  Rita Luten-Hekman    1500     2:26.91   DV NK-Veteranen
18-01-2001  Jan Berkhout         3000     4:22.78   HV NK-Veteranen
21-01-2001  Jeroen Hairwassers    300       24.45   HS
25-02-2001  Twan den Braber     10000    16:39.48   HV
03-03-2001  Eelco Bakermans      3000     4:07.15   HA Gew.Kamp.Allr.
04-03-2001  Janneke Winkel       1000     1:26.50   DA Gew.Kamp.Allr.
04-03-2001  Janneke Winkel       kl.vk.   181.114      Gew.Kamp.Allr.
13-10-2001  Erik Hairwassers      100       10.33   HS
27-10-2001  Ireen Wüst           1500     2:13.53   DB
28-10-2001  Ireen Wüst           1000     1:25.89   DB
11-11-2001  Ireen Wüst            500       42.79   DB
17-11-2001  Sjoerd Geraets       1500     2:11.10   HC
01-12-2001  Beorn Nijenhuis       500       38.35   HA Eindhoven Cup
01-12-2001  Tom Prinsen          5000     7:06.62   HA Eindhoven Cup
02-12-2001  Beorn Nijenhuis      1500     1:54.41   HA Eindhoven Cup
02-12-2001  Tom Prinsen          3000     4:03.45   HA Eindhoven Cup
12-01-2002  Arjen van der Kieft  3000     4:03.51   HB Regio-Selectie
19-01-2002  Tijn Ponjee          3000     4:36.71   DS
10-02-2002  Aite de Jong-Ruben   5000     9:19.57   DVB
10-02-2002  Marcoen Scholten    10000    16:31.62   HV
25-02-2002  Marje Smies-Oenema   1000     1:34.46   DV
02-03-2002  Maaike Head          1500     2:14.50   DA
16-03-2002  Natasja Bruintjes     500       43.90   DC
16-03-2002  Sjoerd Geraets        500       40.15   HC
26-10-2002  Ireen Wüst           1500     2:13.03   DB
03-11-2002  Natasja Bruintjes     500       43.73   DC
10-11-2002  Natasja Bruintjes    1500     2:22.92   DC
24-11-2002  Natasja Bruintjes    1500     2:20.61   DC
24-11-2002  Maaike Head          1500     2:13.57   DA
24-11-2002  Frouke Oonk          1500     2:10.74   DS
30-11-2002  Beorn Nijenhuis       500       37.56   HA Eindhoven Trofee 2002
30-11-2002  Jacques de Koning     500       37.42   HN Eindhoven Trofee 2002
30-11-2002  Beorn Nijenhuis      1000     1:14.37   HA Eindhoven Trofee 2002
30-11-2002  Jeroen Hairwassers   1000     1:14.45   HA Eindhoven Trofee 2002
30-11-2002  Remco Olde Heuvel    5000     7:00.69   HA Eindhoven Trofee 2002
01-12-2002  Jacques de Koning     500       37.34   HN Eindhoven Trofee 2002
01-12-2002  Simon Kuipers        1500     1:54.13   HN Eindhoven Trofee 2002
01-12-2002  Jacques de Koning    sp.vk.   149.635      Eindhoven Trofee 2002
07-12-2002  Annette Gerritsen     100       10.99   DB Regioselectie Supersprint
07-12-2002  Annette Gerritsen     300       26.37   DB Regioselectie Supersprint
08-12-2002  Michael Poot          100       10.10   HA Regioselectie Supersprint
14-12-2002  Sanne van der Star    500       41.66   DB Regioselectie Sprint
14-12-2002  Natasja Bruintjes     500       43.70   DC Regioselectie Sprint
14-12-2002  Margot Boer          1000     1:24.16   DB Regioselectie Sprint
14-12-2002  Michael Kaatee       1000     1:17.27   HB Regioselectie Sprint
19-01-2003  Natasja Bruintjes     500       43.25   DC
08-02-2003  Sanne van der Star    500       41.43   DB Land.Selectie NK Sprint
08-02-2003  Natasja Bruintjes    1000     1:27.29   DC Land.Selectie NK Sprint
08-02-2003  Ireen Wüst           1000     1:23.88   DB Land.Selectie NK Sprint
08-02-2003  Myrke Mulder         1000     1:25.88   DA Land.Selectie NK Sprint
08-02-2003  Annelies van de Ploeg1000     1:23.59   DN Land.Selectie NK Sprint
09-02-2003  Sanne van der Star    500       41.33   DB Land.Selectie NK Sprint
09-02-2003  Tijn Ponjee           500       40.79   DS Land.Selectie NK Sprint
09-02-2003  Tijn Ponjee          sp.vk.   164.750   DS Land.Selectie NK Sprint
09-11-2003  Natasja Bruintjes    3000     4:58.83   DB
29-11-2003  Jacques de Koning    1000     1:13.79   HS Eindhoven Trofee 2003
29-11-2003  Arjen van der Kieft  5000     6:58.82   HA Eindhoven Trofee 2003
29-11-2003  Ralf van der Rijst   5000     6:46.42   HS Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Remco Olde Heuvel     500       37.30   HN Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Ralf van der Rijst   1500     1:50.41   HS Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Tom Prinsen          1500     1:50.41   HN Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Remco Olde Heuvel    1000     1:12.34   HN Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Jacques de Koning    1000     1:12.66   HS Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Ralf van der Rijst   3000     3:54.57   HS Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Tom Prinsen          3000     3:58.34   HN Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Jacques de Koning    sp.vk.   146.995   HS Eindhoven Trofee 2003
30-11-2003  Ralf van der Rijst   kl.vk.   154.870   HS Eindhoven Trofee 2003
14-12-2003  Annamarie Thomas     1500     2:06.33   DS TR
20-12-2003  Wieteke Cramer        500       40.67   DS NK Allround 2003 TR
20-12-2003  Moniek Kleinsman     3000     4:30.20   DN NK Allround 2003 TRN
20-12-2003  Gretha Smit          3000     4:15.13   DS NK Allround 2003 TR
20-12-2003  Tom Prinsen          5000     6:49.66   HN NK Allround 2003 TRN
20-12-2003  Jochem Uytdehaage    5000     6:36.05   HS NK Allround 2003 TR
21-12-2003  Moniek Kleinsman     1500     2:07.08   DN NK Allround 2003 TRN
21-12-2003  Renate Groenewold    1500     2:03.41   DS NK Allround 2003 TR
21-12-2003  Mark Tuitert         1500     1:50.23   HS NK Allround 2003 TR
21-12-2003  Moniek Kleinsman     5000     7:52.79   DN NK Allround 2003 TRN
21-12-2003  Gretha Smit          5000     7:21.75   DS NK Allround 2003 TR
21-12-2003  Tom Prinsen         10000    14:19.39   HN NK Allround 2003 TRN
21-12-2003  Jochem Uytdehaage   10000    14:06.16   HS NK Allround 2003 TR
21-12-2003  Jochem UYtdehaage groot 4kamp 156.803   HS NK Allround 2003 TR
28-12-2003  Frouke Oonk           500       40.13   DS TR
10-01-2004  Margot Boer           500       41.71   DA Regioselectie TRA
24-01-2004  Luc Heynens          1500     2:08.60   HC GAK 1500m TRC
07-02-2004  Frouke Oonk          1000     1:22.30   DS TR
14-02-2004  Sanne van der Star    500       40.26   DA Regio Afst. Cup TRA
21-02-2004  Marja Smies           500       46.56   DV TRV
21-02-2004  Marja Smies          1500     2:26.73   DV TRV
07-03-2004  Kees Vervoort        1500     2:07.47   HC GK Jun C TRC
16-10-2004  Frouke Oonk          1000     1:21.60   DS TR
30-10-2004  Frouke Oonk          1000     1:21.27   DS TR
27-11-2004  Jan Smeekens          500       36.96   HA Eindhoven Trofee 2004 TRA
27-11-2004  Jan Bos              1000     1:11.75   HS Eindhoven Trofee 2004 TR
27-11-2004  Arjen van der Kieft  5000     6:38.82   HN Eindhoven Trofee 2004 TRN
27-11-2004  Wouter Olde Heuvel   5000     6:53.96   HA Eindhoven Trofee 2004 TRA
28-11-2004  Jan Bos               500       36.37   HS Eindhoven Trofee 2004 TR
28-11-2004  Michael Kaatee       1500     1:51.76   HA Eindhoven Trofee 2004 TRA
28-11-2004  Jan Bos              1000     1:11.73   HS Eindhoven Trofee 2004 TR
28-11-2004  Tom Prinsen          3000     3:53.30   HN Eindhoven Trofee 2004 TR
28-11-2004  Michael Kaatee       3000     3:58.96   HA Eindhoven Trofee 2004 TRA
28-11-2004  Jan Bos              sp.vk.   144.940   HS Eindhoven Trofee 2004
28-11-2004  Tom Prinsen          kl.vk.   154.094   HN Eindhoven Trofee 2004
12-12-2004  Natasja Bruintjes    3000     4:55.40   DB TRB
08-01-2005  Laurine van Riessen  3000     4:40.69   DB TRB Regioselectie
06-02-2005  Adriaan Provoost    10000    16:30.36   HV GAK  10000m 2005 TRV
19-02-2005  Noor van der Ster    1500     2:25.26   DV GK Allround 2005 TRV
20-02-2005  Noor van der Ster    3000     5:09.98   DV GK Allround 2005 TRV
23-10-2005  Jos de Vos           1500     2:07.11   HC TRC
19-11-2005  Jos de Vos           5000     7:50.32   HC TRC
26-11-2005  Michel Mulder         500       37.30   HN TRN-evenaring Ehv.Afst.cup
27-11-2005  Wouter Olde Heuvel   1000     1:14.32   HA TRA Eindhoven Afstandencup
27-11-2005  Beorn Nijenhuis      1000     1:11.02   HN TRN Eindhoven Afstandencup
27-11-2005  Ralph de Haan        5000     6:43.75   HA TRA Eindhoven Afstandencup
17-12-2005  Laurine van Riessen   100       10.78   DA TR  Regioselectie Supersprint
17-12-2005  Laurine van Riessen   300       26.03   DA TR  Regioselectie Supersprint
18-12-2005  Jos de Vos           1500     2:06.29   HC TRC
15-01-2006  Jos de Vos           3000     4:29.41   HC TRC
28-01-2006  Pim Schipper          500       38.31   HB TRB Regioselectie NK junioren
05-02-2006  Noor van der Ster    3000     5:09.07   DV GAK 2006 TRV
05-02-2006  Wouter Mesker        5000     7:23.73   HB GAK 2006 TRB
11-02-2006  Chantal Brugmans     1500     2:10.97   DA Land.Sel. NK Jun. TRA
19-02-2006  Jurgen van der Velden 500       39.85   HC TRC
25-11-2006  Gerard van Velde      500       36.22   HS Eindhoven Trofee 2006 TR
25-11-2006  Tim Salomons          500       36.82   HN Eindhoven Trofee 2006 TRN
25-11-2006  Gerard van Velde     1000     1:11.33   HS Eindhoven Trofee 2006 TRS
25-11-2006  Stevin Hilbrands     1000     1:13.53   HA Eindhoven Trofee 2006 TRA
25-11-2006  Wouter Olde Heuvel   5000     6:38.04   HN Eindhoven Trofee 2006 TRN
26-11-2006  Mark Tuitert         3000     3:52.73   HS Eindhoven Trofee 2006 TR
26-11-2006  Ben Jongenjan        3000     3:53.07   HN Eindhoven Trofee 2006 TRN
26-11-2006  Gerard van Velde    sp.vk.    144.600   HS Eindhoven Trofee 2006
26-11-2006  Mark Tuitert        kl.vk.    152.584   HS Eindhoven Trofee 2006
06-01-2006  Koen Verweij         3000     4:01.97   HB Regio Sel. NK Jun. TRB
27-01-2007  Noor van der Ster    1500     2:22.84   DV TRV
04-02-2007  Noor van der Ster     500       45.75   DV GK Sprint TRV
04-02-2007  Noor van der Ster    1000     1:32.38   DV GK Sprint TRV
10-02-2007  Koen Verweij         1000     1:15.72   HB Regio Selectie Sprint TRB
10-02-2007  Joyce Lansbergen     1000     1:24.71   DA Regio Selectie Sprint TRA
17-02-2007  Lobke Blom           5000     5:14.72   DC GAK  5000m TRC
17-02-2007  Rickardo Overheul   10000    16:30.92   HC GAK 10000m TRC
17-02-2007  Wouter Mesker       10000    14:50.76   HB GAK 10000m TRB
03-03-2007  Anouk Fase           1500     2:20.10   DC TRC
20-10-2007  Stevan Aldershof      300       24.23   HS TR
15-12-2007  Hein Otterspeer       300       24.10   HA TR
26-01-2008  Anja Bollaart        1500     2:21.30   DM GAK  1500m TRV
03-02-2008  Adriaan Provoost    10000    16:19.78   HM GAK 10000m TRV
17-02-2008  Lobke Blom           3000     5:03.06   DC GAK  3000m TRC
17-02-2008  Annemarie Pasveer    3000     5:02.65   DC GAK  3000m TRC
30-11-2008  Koen Verweij         3000     3:54.35   HA Eindhoven Trofee 2008 TRA
30-11-2008  Ben Jongejan         3000     3:51.59   HS Eindhoven Trofee 2008 TR
13-12-2008  Anja Bollaart         500       43.36   DM GK Sprint TRM
13-12-2008  Anja Bollaart        1000     1:29.44   DM GK Sprint TRM
14-12-2008  Anja Bollaart         500       42.45   DM GK Sprint TRM
14-12-2008  Charlotte Bakker     1000     1:23.80   DA GK Sprint TRA
14-12-2008  Anja Bollaart        1000     1:26.98   DM GK Sprint TRM
04-01-2009  Irene Schouten       1500     2:10.82   DB Regio Selectie TRB
04-01-2009  Julia Berentschot    1500     2:17.84   DC Regio Selectie TRC
07-02-2009  Maurice Vriend        500       38.15   HB Regio Selectie TRB
07-02-2009  Maurice Vriend       1500     1:57.25   HB Regio Selectie TRB
08-01-2011  Kai Verbij            500       37.95   HB Regio Selectie TRB
19-02-2011  Anne Michiels        3000     5:00.82   DC TRC
26-02-2011  Mayon Kuipers         500       40.05   DN Holland Cup 4 TR
26-02-2011  Pim Schipper          500       36.50   HN Holland Cup 4 TRN
26-02-2011  Sophie Nijman        1000     1:19.92   DS Holland Cup 4 TR
26-02-2011  Ingeborg Kroon       1000     1:20.85   DN Holland Cup 4 TRN
26-02-2011  Inge Bervoets        1000     1:23.28   DA Holland Cup 4 TRA
27-02-2011  Yvonne Nauta         1500     2:05.09   DN Holland Cup 4 TRN
03-12-2011  Koen Verweij         5000     6:36.73   HN Eindhoven Trofee TRN
04-12-2011  Ben Jongejan         1500     1:49.58   HS Eindhoven Trofee TR
04-12-2011  Koen Verweij         1500     1:50.02   HN Eindhoven Trofee TRN
04-12-2011  Renz Rotteveel       3000     3:50.22   HN Eindhoven Trofee TR
17-12-2011  Maarten v Oosterhout  500       39.82   HC GK Sprint TRC
17-12-2011  Maarten v Oosterhout 1000     1:19.11   HC GK Sprint TRC
18-12-2011  Maarten v Oosterhout 1000     1:18.61   HC GK Sprint TRC
18-02-2012  Tialda Gerritsma     5000     9:08.54   DM GAK  5000m TRM
18-02-2012  Adriaan Provoost    10000    15:55.90   HM GAK 10000m TRM
22-12-2012  Jelena Peeters      kl.vk.    170.541   Belgisch Kampioenschap
12-01-2013  Leeyen Harteveld     1500     2:08.45   DA Regio ZW Selectie TRA
12-01-2013  Julia Berentschot    1500     2:08.45   DA Regio ZW Selectie TRA
13-01-2013  Sanneke de Neeling   1500     2:05.87   DB Regio ZW Selectie TRB
13-01-2013  Patrick Roest        1500     1:56.07   HB Regio ZW Selectie TRB
15-02-2014  Monique Boerema      1500     2.18.99   DM NK Masters 2014 TRM
15-02-2014  Arjan Bakker         3000     4:16.53   HM NK Masters 2014 TRM
16-02-2014  Kaska Rogulska       3000     4:43.41   DM NK Masters 2014 TRM
16-02-2014  Piet Hijlkema        1500     2:01.89   HM NK Masters 2014 TRM
16-02-2014  Piet Hijlkema        5000     7:13.20   HM NK Masters 2014 TRM
23-02-2014  Vera Mallens          500       43.25   evenaring baanrecord DC
23-02-2014  Vera Mallens         1500     2:14.36   DC 3-banenkampioenschap
07-12-2014  Patrick Roest        1500     1:51.51   HA Eindhoven Trofee TRA
07-12-2014  Patrick Roest        3000     3:53.87   HA Eindhoven Trofee TRA
07-12-2014  Jan Blokhuijsen      3000     3:50.67   HS Eindhoven Trofee TRS
07-12-2014  Jan Blokhuijsen     kl.vk.    152.314   Eindhoven Trofee
14-03-2015  Jeremy Overheul      1500     2:05.89   HC TRC
14-03-2015  Dieke Hendriks       3000     4:59.36   DC TRC
02-01-2016  Jeremy Overheul       500       39.81   HC TRC Vierkamp EV-TB
27-02-2016  Karen Teuling        5000     8:16.61   DM GAK 5000m TRM 
28-02-2016  Jeremy Overheul       500       39.27   HC TRC CK VIJC
28-02-2016  Jeremy Overheul      1500     2:05.71   HC TRC CK VIJC
26-11-2016  Jan Blokhuijsen      5000     6:32.26   HS Eindhoven Trofee TRS
13-01-2018  Evelien Vijn          500       42.82   DC Regio ZW Selectie TRC
13-01-2018  Eveline Vijn         1500     2:12.40   DC Regio ZW Selectie TRC
13-01-2018  Stan van Vliet       1500     2.01.37   HC Regio ZW Selectie TRC

DHTML JavaScript Menu Powered by Milonic