Ireen Wst baan
Nederlands Kampioenschap Super / Pure sprint
 
Datum: 01-02-2015 Uitslag op ritvolgorde Afdruk:

1: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
1 I 4 Marieke Driesprong STG SCH 11.83
  O 3 Femke Kok YC KLUN 11.57

Marieke Driesprong Femke Kok
1. 100m 11.83 _(11.8) 1. 100m 11.57 _(11.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
2 I 19 Lidia Tempert VRIEZEN 12.03
  O 1 Femke Beuling RUTTEN 10.92 TRC

Lidia Tempert Femke Beuling
1. 100m 12.03 _(12.0) 1. 100m 10.92 _(10.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
3 I 13 Bente Driesen AYC 11.48 PB
  O 15 Inge Droog SOLIDAQ 11.75

Bente Driesen Inge Droog
1. 100m 11.48 _(11.4) 1. 100m 11.75 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
4 I 10 Naomi Verkerk Y ZW 11.38
  O 6 Anne Plat YV GRON 11.63 PB

Naomi Verkerk Anne Plat
1. 100m 11.38 _(11.3) 1. 100m 11.63 _(11.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
5 I 9 Eva Hoogendoorn WOUBRUG 11.48
  O 14 Paulien Verhaar STG CAS 11.93

Eva Hoogendoorn Paulien Verhaar
1. 100m 11.48 _(11.4) 1. 100m 11.93 _(11.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
6 I 12 Maud Lugters YCT 11.71
  O 7 Lonneke Uneken YV GRON 11.97

Maud Lugters Lonneke Uneken
1. 100m 11.71 _(11.7) 1. 100m 11.97 _(11.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
7 I 17 Machteld Booms HLM 11.83
  O 20 Dewi van Hal ELBURG 11.83 PB

Machteld Booms Dewi van Hal
1. 100m 11.83 _(11.8) 1. 100m 11.83 _(11.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
8 I 11 Robin Groot AYC 11.53
  O 5 Tessa Oudman EEMSMON 11.90 PB

Robin Groot Tessa Oudman
1. 100m 11.53 _(11.5) 1. 100m 11.90 _(11.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
9 I 8 Nike Siemonsma IJSSTER 12.09
  O 16 Tessa Timmerman HLM 11.82

Nike Siemonsma Tessa Timmerman
1. 100m 12.09 _(12.0) 1. 100m 11.82 _(11.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
10 I 2 Michelle de Jong HCH 11.38 PB
  O 18 Nienke Berghout LANSING 11.86 PB

Michelle de Jong Nienke Berghout
1. 100m 11.38 _(11.3) 1. 100m 11.86 _(11.8)

5: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
41 I 3 Femke Kok YC KLUN 11.41
  O 4 Marieke Driesprong STG SCH 11.74 PB

Femke Kok Marieke Driesprong
1. 100m 11.41 _(11.4) 1. 100m 11.74 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
42 I 1 Femke Beuling RUTTEN 10.95
  O 19 Lidia Tempert VRIEZEN 12.09

Femke Beuling Lidia Tempert
1. 100m 10.95 _(10.9) 1. 100m 12.09 _(12.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
43 I 15 Inge Droog SOLIDAQ NS NS
  O 13 Bente Driesen AYC 11.45 PB

Inge Droog Bente Driesen
1. _ 1. 100m 11.45 _(11.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
44 I 6 Anne Plat YV GRON 11.66
  O 10 Naomi Verkerk Y ZW 11.44

Anne Plat Naomi Verkerk
1. 100m 11.66 _(11.6) 1. 100m 11.44 _(11.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
45 I 14 Paulien Verhaar STG CAS 12.02
  O 9 Eva Hoogendoorn WOUBRUG 11.39

Paulien Verhaar Eva Hoogendoorn
1. 100m 12.02 _(12.0) 1. 100m 11.39 _(11.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
46 I 7 Lonneke Uneken YV GRON 12.13
  O 12 Maud Lugters YCT 11.64

Lonneke Uneken Maud Lugters
1. 100m 12.13 _(12.1) 1. 100m 11.64 _(11.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
47 I 20 Dewi van Hal ELBURG 11.71 PB
  O 17 Machteld Booms HLM 11.79

Dewi van Hal Machteld Booms
1. 100m 11.71 _(11.7) 1. 100m 11.79 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
48 I 5 Tessa Oudman EEMSMON 11.98
  O 11 Robin Groot AYC 11.63

Tessa Oudman Robin Groot
1. 100m 11.98 _(11.9) 1. 100m 11.63 _(11.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
49 I 16 Tessa Timmerman HLM 11.81
  O 8 Nike Siemonsma IJSSTER 12.21

Tessa Timmerman Nike Siemonsma
1. 100m 11.81 _(11.8) 1. 100m 12.21 _(12.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
50 I 18 Nienke Berghout LANSING 12.09
  O 2 Michelle de Jong HCH 11.39

Nienke Berghout Michelle de Jong
1. 100m 12.09 _(12.0) 1. 100m 11.39 _(11.3)

9: 300 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
81 I 8 Nike Siemonsma IJSSTER 28.91
 

Nike Siemonsma
1. 300m 28.91 _(28.9) 1. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
82 I 7 Lonneke Uneken YV GRON 28.23
  O 19 Lidia Tempert VRIEZEN 29.03

Lonneke Uneken Lidia Tempert
1. 300m 28.23 _(28.2) 1. 300m 29.03 _(29.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
83 I 18 Nienke Berghout LANSING 27.95 PB
  O 14 Paulien Verhaar STG CAS 28.43

Nienke Berghout Paulien Verhaar
1. 300m 27.95 _(27.9) 1. 300m 28.43 _(28.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
84 I 16 Tessa Timmerman HLM 28.33 PB
  O 5 Tessa Oudman EEMSMON 28.43

Tessa Timmerman Tessa Oudman
1. 300m 28.33 _(28.3) 1. 300m 28.43 _(28.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
85 I 4 Marieke Driesprong STG SCH 28.08
  O 17 Machteld Booms HLM 28.13 PB

Marieke Driesprong Machteld Booms
1. 300m 28.08 _(28.0) 1. 300m 28.13 _(28.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
86 I 12 Maud Lugters YCT 27.17 PB
  O 20 Dewi van Hal ELBURG 28.90 PB

Maud Lugters Dewi van Hal
1. 300m 27.17 _(27.1) 1. 300m 28.90 _(28.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
87 I 11 Robin Groot AYC 27.75
  O 6 Anne Plat YV GRON 27.61 PB

Robin Groot Anne Plat
1. 300m 27.75 _(27.7) 1. 300m 27.61 _(27.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
88 I 13 Bente Driesen AYC 27.22 PB
  O 3 Femke Kok YC KLUN 26.69 PB

Bente Driesen Femke Kok
1. 300m 27.22 _(27.2) 1. 300m 26.69 _(26.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
89 I 10 Naomi Verkerk Y ZW 26.86 PB
  O 9 Eva Hoogendoorn WOUBRUG 27.47 PB

Naomi Verkerk Eva Hoogendoorn
1. 300m 26.86 _(26.8) 1. 300m 27.47 _(27.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
90 I 1 Femke Beuling RUTTEN 25.64 TRC
  O 2 Michelle de Jong HCH 26.97

Femke Beuling Michelle de Jong
1. 300m 25.64 _(25.6) 1. 300m 26.97 _(26.9)

13: 300 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
121
  O 8 Nike Siemonsma IJSSTER 29.48

Nike Siemonsma
1. _ 1. 300m 29.48 _(29.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
122 I 19 Lidia Tempert VRIEZEN 28.61 PB
  O 7 Lonneke Uneken YV GRON 28.22

Lidia Tempert Lonneke Uneken
1. 300m 28.61 _(28.6) 1. 300m 28.22 _(28.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
123 I 14 Paulien Verhaar STG CAS 28.08
  O 18 Nienke Berghout LANSING 28.24

Paulien Verhaar Nienke Berghout
1. 300m 28.08 _(28.0) 1. 300m 28.24 _(28.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
124 I 5 Tessa Oudman EEMSMON 28.29
  O 16 Tessa Timmerman HLM 28.55

Tessa Oudman Tessa Timmerman
1. 300m 28.29 _(28.2) 1. 300m 28.55 _(28.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
125 I 17 Machteld Booms HLM 28.04 PB
  O 4 Marieke Driesprong STG SCH 27.99

Machteld Booms Marieke Driesprong
1. 300m 28.04 _(28.0) 1. 300m 27.99 _(27.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
126 I 20 Dewi van Hal ELBURG 28.38 PB
  O 12 Maud Lugters YCT 27.31

Dewi van Hal Maud Lugters
1. 300m 28.38 _(28.3) 1. 300m 27.31 _(27.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
127 I 6 Anne Plat YV GRON 27.37 PB
  O 11 Robin Groot AYC 27.50

Anne Plat Robin Groot
1. 300m 27.37 _(27.3) 1. 300m 27.50 _(27.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
128 I 3 Femke Kok YC KLUN 26.63 PB
  O 13 Bente Driesen AYC 27.27

Femke Kok Bente Driesen
1. 300m 26.63 _(26.6) 1. 300m 27.27 _(27.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
129 I 9 Eva Hoogendoorn WOUBRUG 27.01 PB
  O 10 Naomi Verkerk Y ZW 26.99

Eva Hoogendoorn Naomi Verkerk
1. 300m 27.01 _(27.0) 1. 300m 26.99 _(26.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
130 I 2 Michelle de Jong HCH 26.99
  O 1 Femke Beuling RUTTEN 25.81

Michelle de Jong Femke Beuling
1. 300m 26.99 _(26.9) 1. 300m 25.81 _(25.8)




Sara: Bert Haans / Johan Hermans