Ireen WŁst baan
Nederlands Kampioenschap Super / Pure sprint
 
Datum: 01-02-2015 Uitslag op ritvolgorde Afdruk:

3: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
21 I 48 Helga Drost STD 11.12 PB
  O 50 Freya Reitsma HCH 11.37 PB

Helga Drost Freya Reitsma
1. 100m 11.12 _(11.1) 1. 100m 11.37 _(11.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
22 I 59 Andrea Kroes PINGUIN 11.87
  O 53 Isa Jansen AYC 11.45

Andrea Kroes Isa Jansen
1. 100m 11.87 _(11.8) 1. 100m 11.45 _(11.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
23 I 63 Esmee Messemaker IHCL 11.82
  O 64 Myrte Sandu HCA 11.65

Esmee Messemaker Myrte Sandu
1. 100m 11.82 _(11.8) 1. 100m 11.65 _(11.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
24 I 52 Lina Miedema HLM 11.32
  O 46 Tricia van der Weide YSHAZEN 11.70

Lina Miedema Tricia van der Weide
1. 100m 11.32 _(11.3) 1. 100m 11.70 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
25 I 51 Betty Bosma DNY 11.71
  O 55 Vera Hartman BLLNGRD 11.59

Betty Bosma Vera Hartman
1. 100m 11.71 _(11.7) 1. 100m 11.59 _(11.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
26 I 58 Iris de Jong STD 11.74
  O 62 MuriŽl Meijer DYC 11.71

Iris de Jong MuriŽl Meijer
1. 100m 11.74 _(11.7) 1. 100m 11.71 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
27 I 57 Marijke Groenewoud YC FERW 11.64
  O 47 Demi van Benthem RUTTEN 11.35

Marijke Groenewoud Demi van Benthem
1. 100m 11.64 _(11.6) 1. 100m 11.35 _(11.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
28 I 45 Jutta Leerdam Pijnack 11.41
  O 60 Emma van der Wolf HW 11.83

Jutta Leerdam Emma van der Wolf
1. 100m 11.41 _(11.4) 1. 100m 11.83 _(11.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
29 I 54 Josien van der Wal SOLIDAQ 11.42
  O 49 Imke Janssen NSV 11.51

Josien van der Wal Imke Janssen
1. 100m 11.42 _(11.4) 1. 100m 11.51 _(11.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
30 I 61 Tess Henselmans AYC 11.74
  O 56 Dominique de Boer PURMRND 11.49

Tess Henselmans Dominique de Boer
1. 100m 11.74 _(11.7) 1. 100m 11.49 _(11.4)

7: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
61 I 50 Freya Reitsma HCH 11.49
  O 48 Helga Drost STD 11.27

Freya Reitsma Helga Drost
1. 100m 11.49 _(11.4) 1. 100m 11.27 _(11.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
62 I 53 Isa Jansen AYC 11.37
  O 59 Andrea Kroes PINGUIN 11.88

Isa Jansen Andrea Kroes
1. 100m 11.37 _(11.3) 1. 100m 11.88 _(11.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
63 I 64 Myrte Sandu HCA 11.74
  O 63 Esmee Messemaker IHCL 11.71

Myrte Sandu Esmee Messemaker
1. 100m 11.74 _(11.7) 1. 100m 11.71 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
64 I 46 Tricia van der Weide YSHAZEN 11.52 PB
  O 52 Lina Miedema HLM 11.27 PB

Tricia van der Weide Lina Miedema
1. 100m 11.52 _(11.5) 1. 100m 11.27 _(11.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
65 I 55 Vera Hartman BLLNGRD 11.65
  O 51 Betty Bosma DNY 11.91

Vera Hartman Betty Bosma
1. 100m 11.65 _(11.6) 1. 100m 11.91 _(11.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
66 I 62 MuriŽl Meijer DYC 12.19
  O 58 Iris de Jong STD 11.79

MuriŽl Meijer Iris de Jong
1. 100m 12.19 _(12.1) 1. 100m 11.79 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
67 I 47 Demi van Benthem RUTTEN 11.50
  O 57 Marijke Groenewoud YC FERW 11.75

Demi van Benthem Marijke Groenewoud
1. 100m 11.50 _(11.5) 1. 100m 11.75 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
68 I 60 Emma van der Wolf HW 11.85
  O 45 Jutta Leerdam Pijnack 11.46

Emma van der Wolf Jutta Leerdam
1. 100m 11.85 _(11.8) 1. 100m 11.46 _(11.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
69 I 49 Imke Janssen NSV 11.37
  O 54 Josien van der Wal SOLIDAQ 11.40

Imke Janssen Josien van der Wal
1. 100m 11.37 _(11.3) 1. 100m 11.40 _(11.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
70 I 56 Dominique de Boer PURMRND 11.37
  O 61 Tess Henselmans AYC 11.68

Dominique de Boer Tess Henselmans
1. 100m 11.37 _(11.3) 1. 100m 11.68 _(11.6)

11: 300 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
101 I 59 Andrea Kroes PINGUIN 28.06
  O 62 MuriŽl Meijer DYC 27.70

Andrea Kroes MuriŽl Meijer
1. 300m 28.06 _(28.0) 1. 300m 27.70 _(27.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
102 I 51 Betty Bosma DNY 27.61
  O 60 Emma van der Wolf HW 28.28

Betty Bosma Emma van der Wolf
1. 300m 27.61 _(27.6) 1. 300m 28.28 _(28.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
103 I 63 Esmee Messemaker IHCL 27.89
  O 58 Iris de Jong STD 28.38

Esmee Messemaker Iris de Jong
1. 300m 27.89 _(27.8) 1. 300m 28.38 _(28.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
104 I 57 Marijke Groenewoud YC FERW 27.55
  O 61 Tess Henselmans AYC 28.10

Marijke Groenewoud Tess Henselmans
1. 300m 27.55 _(27.5) 1. 300m 28.10 _(28.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
105 I 55 Vera Hartman BLLNGRD 27.65
  O 64 Myrte Sandu HCA 28.12

Vera Hartman Myrte Sandu
1. 300m 27.65 _(27.6) 1. 300m 28.12 _(28.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
106 I 49 Imke Janssen NSV 27.17
  O 46 Tricia van der Weide YSHAZEN 26.81 PB

Imke Janssen Tricia van der Weide
1. 300m 27.17 _(27.1) 1. 300m 26.81 _(26.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
107 I 50 Freya Reitsma HCH 26.90
  O 45 Jutta Leerdam Pijnack 26.60 PB

Freya Reitsma Jutta Leerdam
1. 300m 26.90 _(26.9) 1. 300m 26.60 _(26.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
108 I 47 Demi van Benthem RUTTEN 26.83
  O 56 Dominique de Boer PURMRND 27.54

Demi van Benthem Dominique de Boer
1. 300m 26.83 _(26.8) 1. 300m 27.54 _(27.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
109 I 53 Isa Jansen AYC 26.76
  O 54 Josien van der Wal SOLIDAQ 27.08

Isa Jansen Josien van der Wal
1. 300m 26.76 _(26.7) 1. 300m 27.08 _(27.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
110 I 48 Helga Drost STD 26.16 TRB
  O 52 Lina Miedema HLM 26.62 PB

Helga Drost Lina Miedema
1. 300m 26.16 _(26.1) 1. 300m 26.62 _(26.6)

15: 300 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
141 I 62 MuriŽl Meijer DYC 27.61 PB
  O 59 Andrea Kroes PINGUIN 28.21

MuriŽl Meijer Andrea Kroes
1. 300m 27.61 _(27.6) 1. 300m 28.21 _(28.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
142 I 60 Emma van der Wolf HW 28.20
  O 51 Betty Bosma DNY 28.00

Emma van der Wolf Betty Bosma
1. 300m 28.20 _(28.2) 1. 300m 28.00 _(28.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
143 I 58 Iris de Jong STD 28.08
  O 63 Esmee Messemaker IHCL 28.12

Iris de Jong Esmee Messemaker
1. 300m 28.08 _(28.0) 1. 300m 28.12 _(28.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
144 I 61 Tess Henselmans AYC NF NF
  O 57 Marijke Groenewoud YC FERW 27.46

Tess Henselmans Marijke Groenewoud
1. _ 1. 300m 27.46 _(27.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
145 I 64 Myrte Sandu HCA 28.30
  O 55 Vera Hartman BLLNGRD 27.91

Myrte Sandu Vera Hartman
1. 300m 28.30 _(28.3) 1. 300m 27.91 _(27.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
146 I 46 Tricia van der Weide YSHAZEN 26.95
  O 49 Imke Janssen NSV 27.17

Tricia van der Weide Imke Janssen
1. 300m 26.95 _(26.9) 1. 300m 27.17 _(27.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
147 I 45 Jutta Leerdam Pijnack 26.63
  O 50 Freya Reitsma HCH 26.85

Jutta Leerdam Freya Reitsma
1. 300m 26.63 _(26.6) 1. 300m 26.85 _(26.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
148 I 56 Dominique de Boer PURMRND 27.26 PB
  O 47 Demi van Benthem RUTTEN 26.99

Dominique de Boer Demi van Benthem
1. 300m 27.26 _(27.2) 1. 300m 26.99 _(26.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
149 I 54 Josien van der Wal SOLIDAQ 27.46
  O 53 Isa Jansen AYC 27.10

Josien van der Wal Isa Jansen
1. 300m 27.46 _(27.4) 1. 300m 27.10 _(27.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
150 I 52 Lina Miedema HLM 26.59 PB
  O 48 Helga Drost STD 26.36

Lina Miedema Helga Drost
1. 300m 26.59 _(26.5) 1. 300m 26.36 _(26.3)




Sara: Bert Haans / Johan Hermans